Usalda end GIGI headesse kätesse!

See deviis kuulub kosmetseutika ühele lipulaevale GIGI Cosmetic Labs’ile, mis on tipus püsinud alates oma asutamisest aastal 1957.

Algusest peale oli ettevõtte põhitähelepanu suunatud teadusuuringutele ja revolutsiooniliste toodete väljatöötamisele. Tulemused olid ootuspärased: Iisraelis on GIGI (õige hääldus on džidži) professionaalse kosmeetika liider, olles vallutanud 75% turust. Jaapanis, Hongkongis, USAs, Saksamaal, Indias, Kanadas, Norras, Venemaal ja paljudes teistes väga erinevate kliimatingimustega maades on GIGI tooted väga kõrgelt hinnatud, aidates lahendada paljusid nahahooldusega seonduvaid komplitseeritud probleeme.

GIGI asutaja oli tänaseks meie seast lahkunud Eliezer Landau, kelle perele kuulub ettevõte ka praegu. Mehe auahne plaan oli tõusta Iisraeli profikosmeetika tippu, kuid teel eesmärgile kujunes GIGIst tõeline teerajaja kosmetseutika vallas.

GIGI edulool on mitu põhjust, sh kõrge kvaliteediga loodusliku tooraine ning uusima biotehnoloogia kooslus. Kõik tooted valmivad Iisraeli farmaatsiatehases AGIS samade reeglite alusel, millega toodetakse ravimpreparaate. Muide, GIGI on ka esimene ettevõte, kes lülitas oma retseptidesse naharavimite komponente.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised