Üleskutse: aita autistlikel lastel kooliteed alustada
Arvato Estonia koostöös Põhja-Eesti Autismi Liiduga kutsub inimesi  4. detsembril annetama 8-16 aastastele lastele mõeldud riideid ja koolitarbeid. Annetustega toetatakse autistlike lastega peresid.

„Eelmisel aastal jõudis meieni Põhja-Eesti Autismi Liidu lugu autistlike lastega peredest, kes on sattunud tõsistesse finantsraskustesse. Need on pered, kelle valusad lood alati avalikuse ette ei jõua, kuid kes pahatihti leiavad end olukorrast, kus koos erivajadusega lapse sünniga pere sissetulek oluliselt väheneb ja väljaminekud kasvavad. Samuti leidub peresid, kus vanem on jäänud üksinda erivajadustega last kasvatama,” selgitas Arvato Estonia personalijuht Pille Room, miks valiti just Autismi Liit ettevõtte heategevuspartneriks.
Septembri algust tervitavad kõik koolijütsid suure ootusärevusega, kuid palju on selliseid lapsi, kellel napib sooje riideid või ei leidu perel rahalisi vahendeid koolitarvete ostmiseks.
Septembrikuu esimesel nädalal toimuva annetusprojekti käigus oodataksegi inimestelt eelkõige 8-16 aastastele kooli alustavatele lastele mõeldud korralikke sügis-talviseid riideid, jalanõusid, ranitsaid, trenniriideid ning hügieenitarbeid ja voodiriideid.
Riiete ja muu vajaliku kogumine toimub Puuetega Inimeste Kojas, Endla 59 ajavahemikul 1- 8. september.
Sealt edasi aitavad Arvato töötajad toodud esemed sorteerida ning annavad need abivajajatele üle 9. septembril Põhja-Eesti Autismi Liidu koolialguspeol, mida lisaks Arvatole toetab ka Eesti Vabaõhumuuseum ja Officeday.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…