Trendikad KULMUPIKENDUSED: mis need on ja kellele mõeldud?

Oled proovinud mitmeid kulmuseerumeid, kuid soovitud tulemus pole ikka käes? Saavuta Cara Delevingne kulmukaar moodsate kulmupikendustega!

Tekst: Eret Koppel, RichBrows Eesti koolitaja, meigikunstnik ja ilublogija
Foto: Shutterstock
Artikkel ilmus ajakirjas Iluguru KEVAD 2015

Kulmupikendused ehk -tihendused on kiire lahendus neile, kes soovivad saada täiuslikke kulme koheselt. Need sobivad naistele, kellel kulmud ei kasva loomulikult ja karvakesed paiknevad hõredalt (esinevad augud ehk lüngad või armid); nendele, kes ideaalset kulmukaart jahtides on kitkumisega üle pingutanud või siis on karvakesed välja langenud mõne haiguse/ravi tagajärjel. Kulmude tihendamisel asetatakse kunstlikud karvakesed nii naha kui ka loomulike kulmukarvade külge, mille tulemusel on võimalik kulmukuju muuta või korrigeerida ning saavutada trendikalt paksud kulmud.

Antud trend sai alguse Ameerikast, kui üks jumestuskunstnik, võttes arvesse tänapäeva naiste nõudlusi ja vajadusi, mõtles, et kui ripsmete pikendamisel võib karvakesi ripsmete külge liimida, miks ei võiks sama teha ka kulmude puhul? Mõeldud – tehtud! Juba mõne aja pärast jõudsidki turule esimesed teenuse teostamiseks vajalikud tarvikud ning praeguseks on sellest saanud ülemaailmne trendihooldus, mis möödunud aasta lõpus jõudis ka Eestisse.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised