Kauaoodatud päikesepaiste on jõudnud Eestisse ning tänavatel saab taas imetleda  imeliste kevadmantlite ja kleitide  kombot. Väikse tõrvatilgana meepotis kipub aga kevadperioodil ajast maha jääma meie jume, sest  kuudepikkune külm ilm ja siseruumide kuiv õhk on viinud naha talverežiimi.  Kes on uute toodete proovimist oodanud, siis on Tonymoly tulnud välja Vital Vita 12 tootesarjaga.

Näoholduses vajalikud kaksteist erinevat vitamiini aitavad nahka niisutada ning muudavad selle taas elujõuliseks. Efektiivne ja unikaalne kreemis sisalduv vitamiinide kombinatsioon moodustab multivitamiinirikka kreemi, mis muudab naha ilme terveks ja säravaks.

Vita-12 multivitamiinikompleksiga nahka heledamaks muutev seerum.
 
Ainulaadse Vita-12 vitamiinikompleksiga seerum niisutab ja rahustab nahka ning aitab ennetada esimesi vananemismärke.  Sisaldab ka skvalaani, keramiide ja nahka rahustavaid koostisosi.
 
Vita-12 multivitamiinikompleks (A, B1, B3, B5, B6, B8, B9, B12, C, E, F, H) muudab nahatooni heledamaks ja ennetab naha vananemismärke. Natural Calming Complex (aedportulak, virgiinia nõiapuu, lõhnav kananga, sidrunhein) rahustab nahka, skvalaan (taimse päritoluga) niisutab nahka ja keramiid tugevdab nahka
 
Hind: €36.90 / 50 ml
 
 
Vita-12 multivitamiinikompleksiga nahka heledamaks muutev niisutav kreem.
 
Ainulaadse Vita-12 vitamiinikompleksiga niisutav kreem muudab naha heledamaks, niisutab ja rahustab nahka ning aitab ennetada esimesi vananemismärke.  Sisaldab ka nahka tugevdavat ja siluvat siidiproteiini. Vita-12 multivitamiinikompleks (A, B1, B3, B5, B6, B8, B9, B12, C, E, F, H) muudab nahatooni heledamaks, ennetab naha vananemismärke. Natural Calming Complex (aedportulak, virgiinia nõiapuu, lõhnav kananga ja sidrunhein), taimse päritoluga skavalaan rahustab nahka, siidiproteiin niisutab nahka.
 
 
 
Hind: €34,90 / 40 ml
Loe pikemalt kevadesse sobivatest nahaturgutajatest uuest Iluguru kevadnumbrist!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised