TERMAALNE NÄOVESI: Tõeline ilupäästja, mis võiks olla iga naise käekotis

Saa teada, miks see nahale nii kasulik on ja mille tõttu peaks see alati käepärast olema.

 

Päikesepaistelisel päeval umbses kontoris istudes unistame kõik põgeneda kasvõi tunnikeseks randa, lasta soojal liival varvaste vahele pugeda, kuulata mere kohinat ning tunda, kuidas värskendavad veepritsmed näole maanduvad. Sarnase emotsiooni annab ka meeli virgutav termaalvesi. Uurisime välja, mis asi see täpsemalt on ja mille poolest tavalisest näospreist erineb.

Termaalvesi on põhjavesi, mis pääseb maapinnale kuumaveeallikatest ja sisaldab rohkelt nahale kasulikke mikroelemente ja mineraale. Tänu unikaalsele koostisele, tungib see nahakihtidesse, mõjutades seda seestpoolt. Üks käekotisuurune spreipudel mahutab endasse rohkelt nahale ja kogu organismile tervendavalt mõjuvaid komponente, nende seas kaltsiumit, magneesiumit ja räni. Samuti vesinikkarbonaate, mis muudavad naha sametiselt pehmeks ja siledaks, aga ka antiseptilise toimega tsinki ning ülimalt tõhusat, naha enneaegse vananemise vastu võitlevat looduslikku antioksüdanti – seleeni. Termaalvesi sobib kõikidele nahatüüpidele, tänu selle rahustavatele omadustele aitab see leevendada ärritusi, punetusi ja päikesepõletusi ning pikendab meigi püsivust.

Termaalvee eripära peitub selles, et seda võib pihustada nii puhastatud nahale, kui ka päeva jooksul naha värskendamiseks otse meigi peale. Paljud nimekad jumestajad soovitavadki kasutada termaalvett meigi kinnitamiseks. Suurepäraselt sobib see ka töölauale, et pakkuda nahale vajalikku värskendust ja niisutust. Hea nipp on kasutada seda lennukis, eriti just pikemate lendude ajal, kui nahk hakkab kuivama ning ebameeldivalt kiskuma. Rannas tuleks termaalvee kasutamisega aga ettevaatlik olla, sest kuumaveeallika soolane vesi peegeldab umbes 20% päikesekiirtest ning võib seega põhjustada päikesepõletusi. Pihusta seda näole ja dekolteele pigem pärast päikesevanni võtmist, kui oled jõudnud koju või päikesevarju.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised