Välimuse eest hoolitsemine on kahtlemata iga naise jaoks olulise tähtsusega. Hea väljanägemise lahutamatu osa on kindlasti ilus ja terve jume. Kui suve lõpul peeglit silmitsedes vaatab sealt veel vastu ilus ja särav jume, siis sügise jooksul kipub päevitus kahjuks tuhmuma ja nahalt kaduma. On tõsi, et kauni suvise jumega tunnevad enamik naisi ennast palju paremini ja enesekindlamalt. Kui peeglist vaatab vastu tuhm ja kahvatu nahk, kipub langema ka meeleolu ja enesetunne. Mida tuleks siis ette võtta, et talvisel ajal kaunistaks keha mõnusalt lõunamaine jume?

Miks valida isepruunistav toode?

Kui aasta aastalt on järjest populaarsemaks muutunud ilma päikeseta päevitamine, siis nüüd pöörab järjest enam naisi tähelepanu hoopis sellele, et päevitusprotsess ise oleks samuti tervislik. Selleks, et anda nahale kaunis jume ka talvisel ajal tulevad appi erinevad isepruunistavad tooted. Tänu suurenenud teadlikkusele päikese käes ja solaariumis päevitamise kahjulikkusest nahale on isepruunistavad tooted populaarsemad kui kunagi varem. Lisaks saab isepruunistavaid tooteid kasutada mugavalt kodust lahkumata ja kaunis tulemus ei lase ennast kaua oodata. Suureks eeliseks on võimalus reguleerida naha tooni – hea enesetunde võib anda naturaalse tooni ja loomulikult kumav päevitus. Kui on aga saabumas mõni tähtsam pidu, siis on võimalik luua nahale intensiivsema tooniga päevitus.

Millist isepruunistavat toodet valida?

Valiku tegemiseks tuleks läbi mõelda, kas on soov kasutada isepruunistajat terve kehal või pigem ainult näol ja dekolteel? Kas eelistad kasutada kreemi, vahtu või geeli? Kui tugevat jumet on soov saada? Kui palju on plaanis sellele kulutada? Erinevate tootjate tootevalik on suur, mis muudab ühelt küljelt valiku tegemise raskemaks, kuid on samas eeliseks, sest lai tootevalik suudab vastata erinevatele nõudmistele. Näol kasutamiseks sobib kergema koostisega toode, mis ei ummista poore, näiteks isepruunistavate omadustega näovesi. Kehal kasutamiseks sobib hästi kreem, vaht või geel – siin saab igaüks lähtuda isiklikest eelistustest, aga ka soovitava päevituse tugevusest. Tugevama tulemuse annab üldjuhul päevitusvaht või seerum. Erinevates veebikaubamajades on saadaval suurepärane valik isepruunistavaid tooteid.

Nipid isepruunistaja kasutamiseks

Valmista nahk protseduuriks ette – kõige tähtsam on enne mis tahes isepruunistava toote kasutamist õige ja korrektne naha ettevalmistamine. Selleks on vaja vähemalt päev enne isepruunistaja kasutamist keha hoolikat koorida. Peale pesemist ja koorimist tuleb nahka korralikult niisutada, erilist tähelepanu peab pöörama kuivadele kehapiirkondadele nagu küünarnukid, põlved ja pahkluud, mis vajavad intensiivsemat niisutamist. Isepruunistaja nahale kandmisel on oluline kasutada õigeid abivahendeid ja tehnikat. Parim abivahend nahalekandmiseks on aplikaatorkinnas. Esiteks, see kaitseb käsi ebameeldiva määrdumise eest. Teiseks, saab kinda abil kanda isepruunistaja nahale perfektselt ühtlase kihina, mille tulemuseks on loomuliku ilmega jume. Isepruunistaja tuleks nahale kanda ringjate liigutustega alustades jalgadest, liikudes seejärel kehaosade kaupa edasi ülespoole. Näole kandes liigu ringjate liigutustega kreemi hajutades näo keskelt äärtesse.

Asendamatu üritustel

Kui mingil põhjusel aega napib ja kuidagi ei leia võimalust isepruunistaja koduseks kasutamiseks, siis väga heaks alternatiiviks on proovida spreipäevitust. Seda eriti siis, kui saabumas on mõni tähtsam üritus pulm, juubel või firmapidu, kus on soov välja näha nagu tõeline Hollywoodi staar. Ja milleks jääda ootama kutset üritusele? Miks mitte kehastuda ise Bondi filmi kaunitariks ja korraldada sõpradele Casino Royale stiilipidu, kus õhtut aitavad sisustada parimad eesti kasiinod. Kokkuvõttes saab iga naine isepruunistaja või spreipäevituse abil tõsta tuju ja enesekindlust ning hoolitseda selle eest, et keha kaunistaks aastaringselt suviselt särav jume.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised