STELLA K. WADOWSKY: Unistused on täitumiseks ehk aitame Eki Hollandisse vahetusõpilaseks!

Armastatud blogijanna Stella on oma armastusega muinasjutuliste kleitide vastu alati silma paistnud. Täna astub ta aga üles tõelise haldja rollis ning aitab väikese Eki suurel unistusel täituda!

Allikas: Stellarium.ee
Fotod: Meisi Volt, erakogu

Oma blogis kirjutab Stella koolilõpetaja Eglydi või lihtsalt Eki elust ning tulevikuplaanidest, kutsudes oma lugejaid üles aitama neiu unistuste täitumisele kaasa. Kas see pole mitte imearmas?  Võib olla soovid selles südamlikus projektis isegi kaasa lüüa?

Jalas heleroosad kingad, põskedel õrn puna, mustad juuksed kergesse soengusse sätitud ja seljas lilleline kleit, kõnnib ta aplausi saatel läbi Tallinna 21. Kooli saali. Süda küll peksab pisut kiiremini, kuid selg on sirge ja käepigistus direktoriga tugev. Tema nimi on Eglyd Marion Hirv ja sellel aastal lõpetas ta oma klassist ainsana põhikooli puhtalt viitega. Kuid Eki, nii nagu sõbrad teda kutsuvad, mitte vaid ei tegutse suurelt, vaid unistab veelgi suuremalt. Täna on tema lugu sinu ees.

“Ühel päeval leian ma oma e-mailist kirja,” kirjutab oma blogis Stella. “See on Eglydilt, kes on aastaid jälginud minu tööd ajakirjanikuna ja stsenaristina, ta on lugenud Stellariumit ja nüüd on ta võtnud julguse kokku ning räägib mulle oma unistusest. Nimelt kirjutab Eglyd, kuidas minust inspireerituna kirjutab ka tema oma väikest blogi Hirv Metsas, kirjatükke ja ühel päeval loodab ta minna ülikooli ajakirjandust õppima. Enne aga soovib Eglyd suunduda aastaks Hollandisse vahetusõpilaseks. Kui loen Eglydi kirja läbi, pean endaga pikalt aru ja leian lõpuks, et Stellarium on piisavalt küps selleks, et kirjutada üks teistmoodi postitus. Nagu ikka, jäävad paljud unistused raha taha pidama ja läbi oma blogi on mul võimalik Eglydit aidata.

Kuid enne lõplikku otsust saan Eglydiga paaril korral kokku, et maast ja ilmast rääkida. Kui jalutame Tallinna vanalinnas, räägib Eglyd, et tema meelest on lausa hädavajalik veeta vähemalt aasta välismaal õppides ja elades. “Vahetusaasta Hollandis paneb mind kindlasti heas mõttes proovile … Rebib mind välja armsast ja turvalisest mugavustsoonist, arendab ja avardab silmaringi, teeb minust lihtsalt parema inimese ja aitab vormida minust maailmakodanikku,” räägib ta malbe naeratusega. Eglyd on üheksa aastat laulnud ETV Lasteekraani muusikastuudios ja kaks aastat ETV tütarlastekooris.”


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…