Allikas: geniusbeauty.com

Foto: Shutterstock

Tegemist on, nagu nimest võib juba järeldada, vananemise vastase tootega, mis annab nahale nii tooni kui ka võitleb vananemisest tingitud muutustega.

Esimesena tõi sellenimelise toote turule Yves Saint Laurent, kelle toote põhikoostisaineks on Glycanactif – vananemisvastane koostisaine, mis aitab parandada naha tooni, tekstuuri ja niiskustasakaalu.

Järgnevalt tõi Artistry selle aasta oktoobris turule seerumi põhise nahka tõstva ja siluva aluskreemi. Peptiidid ja naatriumhüaluronaat on peamised toimeained võitluses naha vananemise ilmingutega. Nad suurendavad naha tugevust, elastsust ja siluvaid kortse.

Seeurmipõhiste aluskreemide põhiliseks omapäraks on koostiste tihedus ja läbipaistmatus. Samas tagatakse niisutatus kogu päeva jooksul ja see on just see mida vajab vananev nahk.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…