Iga veatu meigi taga on peaaegu alati üks väga hea aluskreem, mis jumestuskreemi all ebaühtlusi peidab ning meie tööl ja vaeval veidi kauem särada aitab. Just nagu kõige muuga, on ka siinkohal valik suur ning kui sa just suur meigiguru ei ole, võib endale sobivat päris keeruline leida olla. Siinkohal tuleb appi meie aluskreemide ABC, mis sind hädast välja aitab.

 

1. Alusta oma nahatüübist

Kuiva naha puhul otsi niisutavat aluskreemi, õlise naha puhul pigem matistavat ning tundliku naha puhul on oluline, et toode lõhnaineid, õlisid ning parabeene ei sisaldaks.

 

2. Lisa värvi

Naha ettevalmistamise puhul võib värvikorrektuur sinu meigirutiini täielikult muuta.

Roosa pigmendiga primer lisab elutule ja väsinud nahale elujõu ja tervisliku kuma.

Kollase ja lilla alatooniga meigipõhjad ühtlustavad nahatooni ning helendavad tumedaid laike ja silmaaluseid.

Roheline neutraliseerib punakad toonid seega sobib punetuste ja akne puhul.

 

 

 

3. Vali toode, mis sinu nahatüübile kasulik oleks

Akne puhul vali primer, mis on õli-vaba ja õli-imav ning kuhu on lisatud salitsüülhapet. Suurte pooride puhul vali poore minimaliseeriv ning väikeste kortsude puhul vananemisvastane kreem.

 

 

4. Sobita oma jumestuskreemiga

Selleks, et sinu jumestustoode ja aluskreem üksteist ei tõrjuks, tuleks vee baasil jumestuskreemile valida ka vee baasiga aluskreem. Samamoodi tuleks õli baasil valmistatud jumestuskreemi puhul valida just õli baasil aluskreem.

 

 

5. Katseta

Kõige olulisem on leida aluskreem, mis sinu jumestuskreemil ühtlaselt hajuda laseks. Selleks katseta erinevaid valikuid oma käel ning vali toode, mis kõige ühtlasema tulemuse jätab.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised