RÄPPAR TIIU BLOGI: Halloween ja DIY kostüümiideed

Halloween pole Eestis niivõrd big deal, aga siiski mingi teatav (ning kindlasti kasvuteel olev) huvi selle müstilise ürituse vastu on. Mina olen vägagi dramaatiline ja näitlemist armastav (loe: tähelepanuvajadusega egoistlik) isik ning mulle meeldivad igasugused stiilipeod ja muud võimalused, kus saab ägedaid kostüüme kanda.

Järgnevalt jagan mõned DIY ideed kostüümidest, mida ma viimaste aastate jooksul olen Halloweenil kandnud. Mõned on lihtsamad, mida on kerge koduste vahenditega teha, ja paar keerulisemat ka, mis nõuavad rohkem vaeva. Aga kõik on täitsa teostatavad!

 

Fifty shades of gray

See on mu enda lemmik see aasta, sest need paberilipikud lendlevad nii ägedalt, kui sellega ringi liikuda. Pane selga hallid riided ja lisa teibiga need ehituspoe lipikud, mille järgi värve valid. Mina küll printisin enda omad välja, aga poest peaks saama neid kuskil paari euroga. Lipikute kinnitamiseks kasutasin seda hõbedast, nn MacGyver’i teipi. Lihtne ju?

1-hallidvarjundid

2-hallidvarjundid


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…