PULMAETIKETT: Lähed sel suvel pulma? Siis loe seda!
Toimetas: Keit Laisaar
Foto: 123rf

PULMARIIETUS

Mõnikord on pulmakutsele märgitud dresscode või kleidi värvus – siis on õiget riietust lihtsam leida. Kuid üldiselt kehtib naistele reegel, et valget ei tohi kanda, kuna valge on sel päeval pruudi värv. Ka üleni musta riietust ei peeta pulmapeoks sobivaks. Kleit ei tohiks olla ka liialt esiletükkiv – las olla ikka pruut see, kes kõige rohkem särab.

Riietuse valikul tuleb arvestada ka sellega, kus pidu toimub – kas tegemist on elegantse mõisapulmaga või lihtsama maapulmaga. Sest tikkkontsadega muru sees kõndida ei ole just kõige mugavam. Kui on plaan minna ka kirikusse, siis võiksid õlad olla kaetud või siis tasuks sallike või jakk kaasa võtta.

Pulmakleidi valikul tasub meeles pidada ka seda, et pulmapidu kestab kaua ning tegevusi ja liigutamist on palju. Seega ei ole hea kanda liialt kortsuvat kleiti. Pulmamänge silmas pidades ei tohiks kleidi dekoltee ka liialt avar (et mänguhoos midagi välja ei vupsaks) või liikumist takistav olla.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…