Pruudi GPS ehk tähtsad iluprotseduurid ENNE pulmapäeva

Klaar jume, säravad juuksed ja nahk, kaunis maniküür ning laitmatu kulmukaar teevad igast naisest printsessi. Panime sinu jaoks kirja kõik tähtsad protseduurid, et saaksid pulmapäeval täies hiilguses pärlendada.

Toimetas: Kristiina Virt (artikkel ilmus ajakirjas Iluguru KEVAD 2016)
Foto: Shutterstock

Naised teavad, et ettevalmistused pulmapäevaks peavad algama varakult ja nõnda on ka asja ilu poolega. Ükski luksuslik kleit ega perfektselt teostatud jumestus ei muuda sind kaunimaks, kui nahk on tuhm ja ketendav ning juukseotsad elutud. Ja vastupidi: ka väga lihtne, tagasihoidlik kleit ärkab justkui ellu, kui sinu välimus on efektne ja hoolitsetud.

Millest alustada?

Kui kaalu langetamine on sinu pulmaeelse programmi kohustuslik punkt, hoolitse selle eest, et pärast unistuste vormi saavutamist jääks nahk prink ja trimmis. Siinkohal on suur abi salendavatest aparaadihooldustest, mis lisaks kõigele muule aitavad vabaneda tselluliidist ning soodustavad rasvade põletamist. Hästi toimivad ka vetika- ja šokolaadimähised ning tselluliidivastane massaaž, mille puhul saavutad maksimaalse tulemuse, kui läbid 10–12 protseduurist koosneva kuuri.

Kui kaaluga probleeme ei ole, piisab kauni nahatooni taastamiseks lõõgastavast massaažist ja paarist koorimisprotseduurist salongis.

NB! Mida varem kosmeetiku juurde jõuad, seda rohkem jääb nahal aega protseduurijärgseks taastumiseks.

Sea sammud 2–3 kuud enne tseremooniat kosmeetiku kabinetti, et panna paika just sinu nahatüüpi ja -seisundit arvestav hooldusprogramm. Kombineeritud, mehaanilised või hapetega nahakoorimised, näomassaaž, niisutavatest maskidest koosnev kuur või hoopis ilukliiniku biorevitalisatsioon – õigesti valitud protseduurid teevad nahaga imesid.

Kokku võib vajalike hoolduste arv ulatuda 5–6 protseduurini. Siinkohal veendu, et ilutegija oleks kogenud ja professionaalne. Pea meeles, et puhtal, säraval ja värskusest pakataval nahal näeb ka meik kaunim välja, sest kui palju me seda ka ei tahaks, ei saa jumestuse alla peita kuiva ja krobelist nahka või ummistunud poore.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised