PARIISI MOEFOTOGRAAF ANNAB NÕU: Kuidas pildil hea välja näha?
Toimetas: Helena Feofanov
Fotod: Shutterstock

14273535_10154495849272241_1903519862_o

Salim Berrada (moefotograaf)

 

Minu esimene nipp oleks vältida ereda ja otsese valguse käes pildistamist, niimoodi toob kaamera esile kõik, mida peita soovid ja varjutab selle, mida sooviksid esile tuua – nagu näiteks kena jume või perfektne highlight sinu põsel. Selleks, et kaamera suudaks sind parimas valguses näidata, vajab ta mõnusat päevavalgust päikesest eemal. Mina eelistan alati pilvist ilma, just siis saan parimad fotod.

Teine soovitus oleks vältida valgust, mis tuleb altpoolt, sest selline valgus rõhutab sinu lõuga ja moondab selle pildi peal kümme korda suuremaks, kui ta tegelikult on. Rõhuta valgust, mis paistab ülevalt, kuid ei ole liiga ere. Niimoodi rõhutab kaamera sinu naturaalseid näojooni!

Hoia rüht sirge! Pole midagi koledamat kui küürus selg või harkis jalad. Ole baleriin! Seisa sirgelt, hoia õlad taga ja jalad graatsiliselt. Naerata südamest ja ole mänglev!

Neljandaks soovitan suhelda inimesega, kes sind pildistab. Tunne ennast vabalt ja suhtle fotograafiga. Naturaalsed poosid on alati kõige kaunimad, seega ära ole häbelik ja käitu nii nagu fotograafi ei olekski sinu ees. Teeseldud naeratus ja veidrad poosid on iga fotograafi õudusunenägu. Minu parimad pildid on alati need, kus modell on hetkeks unustanud minu olemasolu ja särab oma terves kaunis olevuses.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…