Fotod: Shutterstock

Üks põhireeglitest on see, et soojad toonid sobivad paremini soojade toonidega ning külmad külmadega. Kui värvid kulmusid keemiliselt, siis tuleks seda teha umbes iga 4 nädala tagant.

 

BLOND

Loomulikel blondiinidel on tihti ka kulmud heledad. Sel juhul võiksid oma kulme siiski veidi rõhutada, kuna see annab näole kuju ja toob silmavärvi rohkem esile. Kuid kui sul on endal naturaalsed tumedad kulmud, siis tuleks neid, vastupidi, helendada. See muudab üldmulje pehmemaks ja soojemaks.

Pleegitatud kulmud sobivad rohkem modellidele või neile, kel on perfektsed näojooned. Kui sul on plaatinumblondid juuksed, siis ei tähenda see seda, et pead tingimata ka kulmud heledaks värvima.

shutterstock_145642915

 

 

BRÜNETT

Kui sul on endal heledad kulmud, siis tuleks kulme kindlasti tumedamaks värvida. Loomulik kulmuvärv peaks olema tooni või kahe võrra tumedam kui su enda juuksevärv. See muudab silmad visuaalselt rohkem lahtiseks. Mida külmemat tooni on su juuksed, seda tumedamad kulmud olema peaksid. Kui soovid oma näojooni pehmendada, siis vali veidi heledam kulmutoon.

shutterstock_342757028


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised