Paljuihaldatud Balmaini huulepulga kollektsioon jõuab müügile ka Eestisse

Balmain’i esteetika jõuab uute sihtrühmadeni maailma armastatuima huulepulga, L’Oréal Paris Color Riche abil. Kõrgmoe kõige omanäolisemaid loovjuhte Olivier Rousteing on ühendanud jõud Pariisi moenädala ametliku ilupartneri L’Oréal Paris’ga, et innustada kogu maailma naisi: “ÜHESKOOS OLEME VÕITMATUD.”

Oleme otsustanud ühendada jõud Olivier’ ja Balmainiga, sest nad esindavad prantsuse kõrgmoodi kõige paremal moel ning jagavad L’Oréal Paris’ga ainulaadset visiooni tänapäevasest ilust. L’Oréal Paris’ jaoks annab see koostöö võimaluse pakkuda suuremale hulgale inimestele ligipääsu kõrgmoele jumestuse kaudu,” selgitab Pierre Emmanuel Angeloglou, L’Oréal Paris korporatsiooni president

Teades, et L’Oréal Paris väärtustab samasuguseid kaasavaid väärtusi ja hindab igat tüüpi ilu, oli see [koostöö] minu jaoks lihtne ja loomulik,” ütles Olivier Rousteing, Balmain’i loovjuht.

Olivier Rousteing ja Balmain lähenesid L’Oréal Paris Color Riche huulepulkadele looval ja ikoonilise nägemusega. 10 Baltikumis saada olevat moekat värvitooni on saanud energiat kreemjast Color Riche mattide huulepulkade koostisest ja saanud inspiratsiooni kolmest suunast, mis iseloomustavad Balmaini tänapäevaseid klanne. Iga klann tõstab esile erineva naiselikkuse vormi, mis seostub Maaga: roheline marmor loodusliku kõrbeilu, oonüks glamuurse kõrgmoe ja malahiit terava kalju. Igas klannis on kolm värvitooni. Igal rühmal ja toonil on nimi, iseloom ja tunnuslause, mis toob kõik naised kokku, et pühitseda erinevust.

Olivier Rousteing: “Tegime L’Oréal Paris meeskonnaga koostööd, et arendada välja kolm perekonda – kolm naiste klanni –, millest igaüks seostub suure variatiivsuse ja isiksustega. Kuna iga Balmaini naine peab leidma enda tujule vastava tooni, oli oluline muuta meie tootesari mõnest valikust suuremaks.”

See koostöö on L’Oréal Paris’ ja Balmaini täiusliku sünergia tulemus. Olivier’ keskendumine detailidele, tõsisele tööle ja disaineripilgule on inspireerinud meid kõiki ning andis võimaluse vaadata taas üle klassikuid ja uute toonide puhul nihutada piire veelgi kaugemale,” ütleb Eva Yean, L’Oréal Paris’ ametlik värvide looja.

Safari kollektsioon äratab igas naises kartmatuse ja maise sensuaalsuse.

Urban Safari on saanud inspiratsiooni puhtast liivatoonist oma erilise järgmise põlvkonna nude-tooni jaoks. Safari ülimoodne uimastav ja õhuline hall loob eksootilise, linliku mulje. Toon Fever, mis on nagu tulise laava plahvatus, laeb naeratuse ihaga.

SAFARI KLANN
“Safari pakutav on pärit meie armastusest tugevate naisvõitlejate vastu moelaval – see on mõistagi meie Balmaini armee –, aga ka seikluste ja safari temaatikast, mis on inspireerinud mitmeid minu kollekstioone.
Toonid pärinevad Maast, mille intensiivne ilu on jäänud kajama Amazonase džunglist, piiritust kõrbest, Ameerika lääneranniku imetlusväärsetest kaljudest.”
Olivier Rousteing
Balmain Paris loovjuht

Kollektsioon Couture ülistab Balmaini ajaloolisi Couture sarja toone. Moemaja on algusest peale glamuuri esile tõstnud.

Staartoon Confidence on maagiline viimistlus, mida saab kanda kõikide teiste toonide peale, tõeliselt pärljas toon, mis paneb näo särama samamoodi nagu Balmaini sätendav kleit naise keha. Liberationi vastupandamatult sügav lilla toon toob naistes peituva jõu äärmiselt dramaatiliselt esile. Dominationi kirglikult veripunane toon sobib täiuslikult tulise iseloomuga.

Olivier Rousteing: “Kui tahes modernne tänane siluett ka poleks – tahtsin, et selles kollektsioonis oleks ka austusavaldus meie Pariisi kõrgmoe algusaegadele ja inspiratsioonile.”

COUTURE’i KLANN
“Couture’i toonidevalik tähistab Balmaini moemaja kõrgmoe ajaloolist päritolu ja glamuuri, millega seda moemaja on seostatud alates ajast, kui Balmain avas oma esimese ateljee.
Isegi kui tänapäevane siluett ja stiil on väga modernne, ei unusta minu meeskond meie päritolu ja toetume alati insiratsiooni leidmiseks meie arhiivile.”
Olivier Rousteing
Balmain Paris loovjuht

Kartmatu, särav ja sõltuvusttekitav kollektsioon Rock muudab Balmain’i iseloomuliku joone huultel väljenduvaks, tuues dünaamilise energia kõikide etniliste rühmadeni.

Freedom, luksuslik, elektriliselt violetne toon väljendab sügavat külgetõmmet, mis on Balmaini klannile ainuomane. Võrgutavalt tumeda šokolaadi tooni Power annab igale sündmusele kartmatu noodi. Mõlemad toonid näivad jumekal nahal igati loomulikud ning heledail rabavalt erilised. Legend’i pruunikashall toon, mis on inspireeritud roomajate nahast, lisab iseteadliku nüansi.

ROCKi KLANN
Kõik, kes mind tunnevad, teavad, et ma ei suuda muusikat moest eraldada. Minu põlvkond on lihtsalt nii üles kasvanud. Need kolm tooni peegeldavad teemasid, mis on olnud olulised nii minu viimastes moe-show’des kui ka minu elus (mis teebki muusika minu jaoks nii inspireerivaks): reeglite rikkumist, mässumeelsust ja alati enda vastu ausaks jäämist.”
Olivier Rousteing
Balmain Paris loovjuht

Selle erilise koostöö keskmes on naiste innustamine ja mitmekesisus. Kaks nime, keda teatakse nende püüdluste järgi kõiki naisi väärtustada, on ühendanud jõud, et seda sõnumit veelgi valjemalt ja selgemalt väljendada. Iga värvitooni ja modelliga edastame sõnumi, seisukoha ja meeldetuletuse, et üheskoos oleme võitmatud.” Zak Yopp, L’Oréal Paris Makeup korporatsiooni asepresident

Sul on, mida öelda, mida terve maailm peaks kuulma. Pole oluline, milline on sinu päritolu või millisesse klanni kuulud. Tulgem kokku, tehkem end nähtavaks ja kuuldavaks. Üheskoos oleme võitmatud. Sest me oleme kõik seda väärt.” Olivier Rousteing

____________________________________________________________________

#BALMAINXLOREAL

#UNITEDINVINCIBLE

#BALMAINXLOREALBALTICS

Soovituslik jaemüügihind: 14.99 EUR

Eestis on saadaval kümme tooni (Domination, Confession, Confidence, Fever, Urban Safari, Power, Liberation, Glamazone, Freedom, Legend).


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised