PALJU KIIDETUD JA LAIDETUD MICROBLADING: kõik, mida selle kohta teada tahtsid
Toimetas: Helena Feofanov
Foto: Shutterstock

Kulmud mängivad tänapäeval naise välimuse osas eriti tähtsat rolli. Kõik me soovime endale loomulikult pakse, ilusa kujuga ja perfektse pigmendiga kulme. Kuid mida teha siis, kui oled juba kõiki kulmupliiatseid, -puudreid ja -geele proovinud ning tunned, et soovitud tulemust saavutada on peaaegu et ilmvõimatu. Siin tuleb mängu microblading – 21. sajandi salarelv …

Microblading on püsiv tulemus õhukeste, värvitute või viltuste kulmude puhul. Kui miski muu tõesti ei tööta, on see viimane abivahend sinu kulmude helgele tulevikule. Eesti endine supermodell ja meigikunstnik Piret Aava, kes on New Yorgis nime teinud microblading-guruna ja tuntud nn kulmutohtrina, räägib meile lähemalt microblading’ ust ja mida see täpsemalt endast kujutab.

MICROBLADINGUT VÕIB NIMETADA TÄTOVEERIMISE PEENKUNSTIKS

Erinevalt meile kõigile tuntud tätoveerimismasina asemel, kasutatakse microblading’ u protsessikäigus hoopis manuaalset tööriista. Pigment siirdatakse naha alla imiteerides naturaalset kulmude karvakasvu, nii on võimalik saada eriti täpne ja detailne tulemus. Piret selgitab: “Manuaalse tööriistaga joonistan väikeseid karvakesi, mis loovad väga naturaalse tulemuse. Pigment ei jõua küll nii sügavale naha alla kui regulaarsel tätoveeringul, kuid siiski on tulemus püsiv ja selletõttu võime seda nimetada mini-tätoveeringuks.”.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised