PÄIKESE KÄTTE: juuksestilist Olga Krõlova-Pihl pani Biosilk reisikomplektid proovile

Kuhu iganes sa ei sõidaks või lendaks, säästa oma juukseid ja ruumi kohvris.

Tekst: Olga Krõlova-Pihl (fotol)
Fotod: erakogu

Kas puhkusereis või tööreis – mis saaks olla imelisem? Kohvrite pakkimisel olen aga alati ajahädas ning loomulikult jääb iga kord puudu ruumist, kuhu oma ilulemmikuid pista. Sel korral aga läks pakkimine palju „valutumalt” kui muidu, sest juuksehooldusbränd Biosilk oli oma reisikomplektidega minu eest juba valiku teinud ning pannud kokku kõik vajalikud juuksetooted, mida puhkusele kaasa võtta.

Kuna minu juuksed on heledad, siis vajavad nad ka erilist kaitset ning hoolt kui mängu tulevad päike ja soolane merevesi. Puhkusel testisin 4 erinevat hoolduskomplekti: sügavniisutava toimega (Biosilk Hydrating Therapy), värvitud juustele mõeldud (Biosilk Color Therapy), juukseid taastava ja tervendava mõjuga (Biosilk Silk Therapy) ja volüümi andvad tooted (Biosilk Volumizing Therapy). Igasse komplekti kuuluvad šampoon, palsam ja 2 viimistlustoodet.

11759631_924783780912506_1637656431_n


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…