Kui aasta numbriks kirjutati 1970, sattus noor ettevõtja Jean Gedouin vaimustusse teadusuuringutest, mis kirjeldasid mere imelist kasu nahale. Innustatuna nendest teadmistest, asutas ta kahe aasta pärast firma Phytomer, mis oli tõeliseks revolutsiooniks ilumaailmas. Nüüd oli võimalik pakkuda erinevaid professionaalseid teenuseid ja tooteid, mille koostisosad olid kõik merelist päritolu. Meri on allikas, mis pakub lõputut valikut looduslikke koostisosi, mille abil on võimalik luua ja toota väga mitmekesist valikut kosmeetikatooteid.

Tänavu tähistab bränd juba oma 40. juubelit. Algusaastatest peale on firma püsinud sõltumatu perefirmana, mida täna juhib asutaja poeg. Pikaajaline praktika paljudes prestiižsetes spaades ja ilusalongides üle kogu maailma on näidanud merekosmeetika erakordset tõhusust.

Praegusel ajal on bränd ainus maailmas, kes kasutab ainult 100% merelist päritolu toimeaineid. Phytomer on välja töötanud kõrgtehnoloogilise lähenemise, mis võimaldab luua erinevaid kosmeetilisi valemeid, ilma et mõjutataks keskkonna loomulikku tasakaalu.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…