NAUDIME KOOS! Ajatult šikk ning naiselik moegurmee TIINA TALUMEHELT

Juba neljandat suve järjest esitleb Tiina Talumees oma uusimat loomingut Kuressaares Arensburgi Päikeseterrassil.

Fotod: Oliver Moosus

Sel korral toimub  show kahes osas, esitletakse nii couture kollektsiooni kui ka prêt-à-porter liini TIINA by Tiina Talumees. Muusikalise elamuse eest vastutavad Kristiin Koppel ja Robin Mäetalu. Moe ja muusika juurde  pakub Arensburg võimalust nautida  hõrku mitmekäigulist õhtusööki. Roogade kõrvale pakutakse Liviko veinivalikut ning tervitusjoogiks Crafters London Dry Gini koos Fentimans toonikutega.

Pärast moeetendust on avatud pop-up butiik, kus soovijatel avaneb võimalus esitletud rõivakollektsioonidega lähemalt tutvuda ja ka endale midagi meelepärast soetada. Mõlemad kollektsioonid on ainult sel õhtul saadaval eksklusiivse 30% allahindlusega.

Neli aastat on Arensburgi Lounge Muusas ning Päikeseterrassil  toimunud mitmete erinevate kodumaiste moebrändide ning disainerite show’d, mida saadavad lisaks elav muusika ja maitsenaudingud.  Sündmused on olnud väga populaarsed ja toovad moeelamuse koju kätte nii saarlasele kui mandrilt saabunud publikule.

SHOW TOIMUB 5. AUGUSTIL, ARENSBURGI PÄIKESETERRASSIL KELL 19.00.

3-käigulise õhtusöögi, show ja kontserdi pilet  39 € (sisaldab tervitusjooki). Moeshow- ja kontserdipilet 17 €. Piletid müügil Lounge Muusas, kuhu vihmase ilma korral show-programmiga terrassilt sisse kolitakse.

 

Info ja broneerimine: tel 4524707
www.arensburg.ee

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised