Millist näomaski endale poelettidelt valida?

Kui mõtleme näomaskidest, siis meenuvad esmalt protseduurid spaades ja ilusalongides. Kuid kas saame enda nahaheaks ka kodus midagi teha?

Foto: Shutterstock

 

SAVIMASKID

Erinevad näomaskid on erinevate eesmärkidega ja sobivad kasutamiseks erinevte vajaduste puhul. Savimaskide põhiliseks eesmärgiks on imendada näolt liigne rasu, soodustada akne paranemist ning mõnikord on need ka pinguldava efektiga. Neid maske võib kasutada ka probleemse seljanaha või muu piirkonna puhul. Enamjaolt on savi-näomaskid valmistatud bentoniidist, absorbeerivate omadustega mittetoksilisest savist.

 

KREEMI BAASIL MASKID

Kreemi baasil tehtud maskide ülesandeks on üldjuhul naha toitmine ja niisutamine. Nad sisaldavad erinevaid õlisid, rahustavaid toimeaineid, ekstrakte, mille ülesandeks on naha pehmendamine ja silumine. Samal ajal, kui mask sinu näol toimib, proovi õnne bwin boonusega!

 

KOORIVAD MASKID

Koorivate maskide ülesandeks on eemaldada surnud naharakud. Mõned koorivad maskid sisaldavad abrasiivseid materjale nagu näiteks maapähkli kestad jms. Teised sisaldavad keemilisi koorijaid nagu näiteks alfa-hüdroksü-hape. Kolmandat tüüpi koorivad näomaskid on geeljad. Näole kantud geel kuivab, moodustab kile ning selle eemaldamisega likvideeritakse ka surnud rakkude kiht nahalt.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…