NAISED & RAHA: Suurimad vead, mida naised rahaga teevad
Toimetas: Keit Laisaar
Foto: Shutterstock

VIGA NR 1: Sa alaväärtustad ennast

Paljud uuringud on näidanud, et naised saavad sama töö eest vähem palka kui mehed. Selleks, et sinuga nii ei juhtuks, siis enne, kui kuskile tööle kandideerid, uuri, palju saavad teised sama ameti peal olevad inimesed palka. Seejärel oled ka ise teadlik, millist palgasummat küsida.

 

VIGA NR 2: Lased kellelgi teisel oma rahaasjadega tegeleda

Paljud naised lasevad oma meestel nende rahaasjadega tegeleda. Kuid on oluline, et mõlemad suhte pooled tegelevad rahaasjadega ja oskavad seda hallata, juhuks kui midagi peaks teise poolega juhtuma või minnakse lahku. Kõigepeale tee endale selgeks, palju sa teenid, mis on sinu kulud, on sul varasid ja kus need varad täpselt asuvad. Makske oma mehega koos arveid, nii on ka sul ülevaade, milliseid arveid on üldse vaja maksta ja kui suured on teie väljaminekud.

 

VIGA NR 3: Sa ei usu, et sul on investeerimisoskused

Naiste ja meeste investeerimisjulguse vahel on suured erinevused. See tundub väga keeruline, kuid tegelikult, kui asjasse süvenema hakata, siis ei olegi see nii raske. Loe selle kohta  või küsi nõu nendelt, kes sellega juba tegelevad.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…