Muuda oma hobi tööks – nipid, mis tõesti toimivad

Kas vihatud tööpostil teenitud stressi kompenseerivad kopsakas palganumber ja eksootiline päikesereis? Kui mitte, siis siin on 6 nippi, mis aitavad oma hobi tööks muuta.

#1

Tee kindlaks, kui palju sa oma hobi tegelikult armastad. Kas see on asi, millele oled valmis kulutama vähemalt 40 tundi nädalas? Ole enda vastu aus, sest paljud ambitsioonikad tegijad jätavad reaalsusega kokku puutudes asja katki, sest „tuleb välja, et ma ei suuda ju fotosid 10 tundi järjest töödelda, parem olen kindla sissetulekuga palgatöötaja” jne.

#2
Selleks, et mõista, kas sinu ideel on potentsiaali, ei pea sa kohe lahkumisavaldust kirjutama ning suunama kogu energia uue projekti käivitamisele. Kõigepealt uuri, kui palju kliente sinu ettevõtmisel olla võiks. Armastad kokata? Ava omanimeline retseptiblogi. Fännad käsitööd? Loo Youtube’i kanal, kus näitad oma oskusi kogu maailmale. Räägi endast ning tutvusta oma tegemisi ja kui vastuseks on vaikus, siis ilmselt on see ka mingi märk …

#3
Stardikapital – kahjuks ei pääse selleta suurde ärimaailma ka kõige parem idee. Loo eraldi pangakonto, kuhu unistuse täitmiseks raha kogud või võta pangalaen. See, kust vahendeid hangid, polegi kõige olulisem, tähtis on see, kuidas kokku saadud summa kulutad. Osta vaid vajalikke asju ning suurenda tootmisega kaasnevaid kulusid vaid siis, kui oled firma loomise alla pandud raha tagasi teeninud.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…