Toimetas: Keit Laisaar
Foto: Shutterstock

Vastus oleneb sellest, kui hästi sa neid hoiad ja puhastad. Tavalisi ripsmeid saab kasutada sel juhul umbes 4-5 korda, naaritsa omasid aga veelgi rohkem. Selleks tuleb sul neid kolme punkti jälgida:

 

#1

Kõige tähtsam on see, et sa ripsmed hoolikalt eemaldad. Soovitatav on selleks kasutada pintsettide asemel sõrmi, kuna nii kaahjustad sa oma ripsmeid vähem. Alusta nende eemaldamist välisnurkadest.

 

#2

Seejärel tuleb sul eemaldada liim. Kui oled kunstripsmed eemaldanud, siis enamasti saad oma ripsmetelt liimi kätte, kui sõrmedega liimitükikesed ära tõmbad. Kui sellest aga ei ole kasu, siis eelkõige säilita rahu. Proovi rahulikult liimi vähehaaval sõrmede või pintsettidega kätte saada. Sa võid proovida ka liimikohti sõrmede vahel kergelt mudida.

 

#3

Viimase sammuna on sul vaja ripsmetušijäägid kunstripsmetelt eemaldada. Pane ripsmeribad salvrätiku peale. Kasta vatitikk meigieemaldusvedeliku sisse. Seejärel hoides ühe sõrmega ripsmeid paberi vastas, puhasta vatitikuga ripsmed. Puhasta nied kuni vatitikud jäävad puhtad, seejärel kuivata õrnalt salvrätiga ja hoiusta karbis ning hoia jahedas.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised