Mis plaanid on jaanipäevaks Iluguru toimetajatel?

Katrin Rasman, Iluguru vastutav väljaandja

Screen Shot 2016-06-22 at 6.30.31 PM

 

Mis sul jaanipäeval plaanis on?
Plaanis on veeta aega mõnusalt ja rahulikult lähedaste seltsis. Tore on võtta aeg maha, nautides heas seltskonnas jaanigrilli ja teisi keelt alla viivaid kodus valmistatud hõrgutisi, mida saatmas mõnusalt huumoorikad vestlused, laste naer ning hea muusika. Seega ei midagi pöörast ega põnevat!

Milline on sinu jaoks ideaalne jaanipäev?
Kui varasematel, 20-ndatesse jäävatel aegadel oli peamiseks ideaaliks ikka kõrgete ootustega äge peotrall, siis nüüd on 180 kraadi vastupidi. Pigem naudin olemist maakodus perega või head ja rahulikku koosolemist sõpradega. Kõik ideaalilähedased nägemused sai eelmisesse vastusesse juba sisse pikitud.

Mille viskaksid hea meelega jaanitulle?
Sellega on küll lihtne! Jaanitulle viskaksin võimalusel lõviosa maailma negatiivsest energiast, sest nii jääb rohkem vabadust headele vibratsioonidele, loovusele, rõõmule ja armastusele. Kõlab peaaegu nagu miss maailm kandidaadi maailmaparanduse hüüdlause, aga nii on! :)))


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…