MIS ASI ON SNAPCHAT ning miks soovime, et kõik meie tuttavad selle kiiremas korras alla laeks?

Ameerika superstaarid ja noorukid jumaldavad seda ja järjest rohkem eestlasi vahetavad harjumuspärase Viberi selle uuendusliku rakenduse vastu. Olgem ausad, Snapchat on üks kaasaja vingemaid leiutusi, mis võitis esimesest snäpist nii mu pisikese täditütre, kui konservatiivse vanaema südame!

Toimetas: Kristiina Virt
Fotod: Iluguru, Snapchat

Kui sulle meeldivad numbrid, siis ütlen, et igapäevaselt avab Snapchati umbes 100 miljonit inimest. Umbes 65 miljonit neist ka avaldavad midagi, ülejäänud aga lihtsalt proovivad uusi 3D-filtreid ning salvestavad fotosid ja videoid, mida hiljem mujal sotsiaalmeedias avaldada. Iga sekund avaldatakse umbes 9000 snäppi – fotosid ja videosid. Ja lõpetuseks, uus generatsioon nimetab Snapchati peamiseks suhtluskanaliks, mis on kordades tähtsam, kui Facebook, Instagram ning Twitter. Muljetavaldav statistika, kas pole?

Kui oled aga vanem kui 25, siis tundub, et Snapchat on täiesti hullumeelne telefonirakendus, kus ei saa kohe arugi, kuidas ja milleks seda üldse kasutada. Ka mina olin täpselt samasugune ajani, mil IG veebi peatoimetaja Keidi tungival soovitusel selle ikkagi alla laadisin.

Screen Shot 2016-06-28 at 15.33.49

Ajakirja peatoimetaja Kristiina Snapchati avastamas


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…