MilMil ilu- ja ärikeskus on väikefirma Tallinnas, Tartu mnt 32.

Oleme püsinud turul üle 20 aasta, jätkuvalt ainult tipptasemel ilutööle pühendudes.

Esitleme uhkusega saksa tippkosmeetika brändi Dr. med. Christine Schrammek, mille ametlik maaletooja oleme: tegemist on perefirmaga, mida on järjepanu juhtinud kolme põlvkonna arstidest naised.

Dr. med. Schrammek hakkas II maailmasõja järel patsientide põletushaavu ravima ainulaadse taimse seguga, mis osutus niivõrd efektiivseks, et ta asus seda kasutama ka kosmeetikas. Selle läbinisti taimse nahahoolduse nimeks on Green Peel® ja seda pakumegi oma klientidele.

Usume, et kaunis nahk on kõigepealt terve. Nii hooldamegi teie nahka seda kahjustamata – hapete ja keemiata, stressita ja valulike süstideta!

Green Peel® on hooldus, mille puhul ei pea kartma tagajärgi – ei nahapunetust ega -ärritust.

Kui juba kolm põlvkonda arste  –  kolm põlvkonda nõudlikke naisi! –  on sellega rahul olnud, siis on see parim garantii, et Dr. med. Christine Schrammeki tooteid võib südamerahuga kasutada!

Meie ilukeskusesse, Tartu mnt 32, on teretulnud kõik – nii professionaalid-kosmeetikud kui lihtsalt iluhuvilised, ning meil on rõõm teha koostööd nii iluala asjatundjate kui harrastajatega!

Aitame teid toodete valimisel ning organiseerime koolitusi professionaalidele. Rõõmustame teid Dr. med. Christine Schrammeki võrratute kosmeetikatoodete võimsa abiga, andes teie nahale uue hingamise!

Armastuse ja pühendumusega

Teie

 

MilMil

https://schrammek-est.eu/

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised