Mida põnevat teevad jaanipäeval Eesti staarid?
Toimetas: Keit Laisaar, Kristiina Virt
Fotod: Margus Johanson, Marilin Leenurm, erakogu

Ženja Fokin

13254366_610140315829254_9207339776670011020_n

Mis sul jaanipäeval plaanis on?
Elan täielikus plaanimajanduses! Töid ja tegemisi on lihtsalt nii palju, et pean kõike väga oskuslikult ette planeerima. Näiteks praegu on mul käsil juba oktoobri graafikute ja broneeringute tegemine. Selleks, et aga oma oma tööde jaoks energiat saada, on mul vaja päikest. Ning kuna Eesti suvi on nii habras ja üürike, siis põgenen välismaale. Seega vahetan sel jaanipäeval vihmase ilma, kummikud ja vammusekihi lennureisi vastu Horvaatias.

Milline on sinu jaoks ideaalne jaanipäev?
Ideaalne jaanipäev on sääse- ja vihmavaba, tähtsad on hea seltskond, maitsev mullijook ja palju naeru. Minu jaoks on tähtsam pigem selline mõnus äraolek kui külasimman ja segijoomine.

Mille viskaksid hea meelega jaanitulle?
Mina viskaksin hea meelega jaanitulle vägijoogi ja selle „katus sõidab” jaanipäevamentaliteedi. Arvan, et jaanipäeva ja suure alkoholikoguse vahele ei peaks käima võrdusmärk. Vabandust, et nii pudelikeskseks jäin, kuid need numbrid, mis juuni lõpul tulevad teevad lihtsalt kurvaks!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…