MICROBLADING: uusim trend kulmumaailmas

Kindlasti tead isegi, mida tähendab "püsimeik". Saa tuttavaks - microblading - püsiva kulmumeigi loomise uusim tehnoloogia.

Allikas ja foto: RichBrows Eesti

Laitmatu kulmukaare saavutamiseks oleme valmis paljudeks ohvriteks: kitkumine, vahatamine, püsimegi tegemine. Kui veel eile tundus meile, et miski pole täiuslikum, kui 3D püsimeik, siis täna peame tunnistama, et ilmselt peame sellegi tehnoloogia üsna pea minevikku jätma.

Mis see microblading siis täpselt on?
Microblading on kliendi isikupära, kulmudisaini eesmärke ja olemasolevaid kulme arvesse võttev kulmudisaini tehnoloogia, mille käigus lisatakse naha pindmistesse kihtidesse väga vähesel määral looduslikku värvi. Kas see on tätoveerimine? Ei, kindlasti ei ole microblading kulmude püsiv tätoveerimine (nii, nagu seda tehti vanasti ja nii, nagu osad vanakooli iluteenuste osutajad seda ikka veel teevad). Sama hästi võiks küsida, kas henna-tätoveeringute tegemine on tätoveerimine. Me kõik teame, et see on hoopis midagi muud.

Kui kauapüsiv on saavutatud tulemus?
Kõik microblading tehnoloogiaga loodud kulmudisainid on loomulikult püsivamad kui lihtsalt kulmude värvimine, kuid seda ei ole võimalik võrrelda tätoveerimisega, sest umbes kahe aasta jooksul lahustub microblading protsessi käigus kasutatav värv täielikult ja täiuslikult inimese kehas ning seda ei ole enam nahal näha. Ilmselt selletõttu nimetataksegi vahel microblading tehnoloogiaga loodud kulmudisaini looduslikuks tätoveerimiseks ja pealispindmiseks tätoveerimiseks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised