JUMESTAJA HELENA BLOGI: Välismaal jumestajaks õppimine

Pärast üldharidust, rõhuga kunsti ja disaini peal, otsustasin kolida Inglismaale, et kogeda veidi teistmoodi elu ning õppida ühes maailma parimas kunstiülikoolis. Valisin kursuse nimega Make-Up for Media&Performance. Ausalt öeldes ei olnud ma kunagi suur meikimisfänn, aga see kursus kujutas endast midagi, mis oli mulle nii tundmatu ja huvitav, poleks isegi arvanud, et grimmeerimine midagi nii keerulist ja lahedat tähendab.

 

Jumestamine on samal ajal nii kunstiline kui ka tehniline oskus ning see sobib mulle ideaalselt! Räägin siis täpsemalt sellest, mida selline kursus endast kujutab. Peale üldise grimmeerimiskoolituse, mida saab ka Eestis õppida, teeme me meigiga kõike, mida näete filmiekraanil, teatris või ajakirjades. Alates parukate tegemisest kuni meditsiiniliste efektide, organite koopiate ja ulmetegelasteni. Minu õppejõud on näiteks loonud kõik grimmiefektid “Sõrmuste Isandate” filmidele kääbikutest kuni koletiste ja kolmandate tegelaste loomiseni.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…