MARGUS VAHERI BLOGI: Kuidas armastada meest?

See postitus pole neile, kes küsivad esimesena, miks me üldse meestest räägime ja juba pealkirja lugedes mõtlevad, aga miks ma peaks üldse mehe nimel pingutama, kui tema seda minu nimel ei tee. Sel juhul ei ole Sa aru saanud kõige lihtsamast elu põhimõttest – kui oskad või õpid tõeliselt andma, kingib elu või mees Sulle tagasi rohkem, kui oled kunagi osanud oodata.

Räägime asjast. Mida mees tahab, vajab või ei taha?

Ma pole kunagi keskmine neandertaal olnud ja oskan rääkida ainult enda seisukohast, seega võiks postituse pealkiri vabalt olla “Kuidas armastada mind kui meest”.

Eestis on palju ilusaid inimesi ja naisi, kuid kui sisukad nad on? High five, tšikid, kes te olete paljude instagramikasutajate silmapaitus oma vaffate uute filtrite, duckface videote ja igapäevaste trenniselfidega, mille all ilutseb mõni surematu quote. Aitäh selle kõige eest, mida küll maailm ilma selleta teeks! Nartsissism on vaffa asi. Elu on lill! Mulle on nartsissid alati väga meeldinud 😀 Olgu, ei mölise nüüd rohkem.

Teate, mis on tegelikult ilus ja paneb mehe sisemiselt naeratama? See, kui ühes naises on avaldunud suur sisemine naiselikkus. Milles see väljendub? Selline naine puudutab nii, et selles on vägi, tantsib nagu keegi ei vaataks, naeratab nii, et see kiirgab ja tõstab kõige ümbritseva vibratsiooni nii, et mees tema kõrval tõuseb täiesti sundimatu kergusega omaenda kõrgustesse ja on enda parim versioon. Järsku tunneb mees endas jõudu liigutada mägesid, tema eneseteostus on maksimumi lähedal ja tema teod ja ettevõtmised on konstruktiivse ülesehitava mentaliteediga. Kui naine on piisavalt tark, siis ta teab, et õigel hetkel öeldud tunnustav sõna või armastav kallistus võib meest motiveerida ja anda tohutut sisemist jõudu kuudeks. Selles on oma sügav tarkus, et mees on pea ja naine kael, mis seda pead liigutab. Ja seda kogu lugupidamise juures nii meeste kui naiste suhtes.

Kummaline, et kui meestelt küsida, mis neid nende naise juures kõige rohkem häirib, siis teate, kui paljud vastavad – näägutamine. Kummaline, sest naised on intuitiivselt nii targad olevused. Ometi, nii paljud ei ole veel mõistnud või endale teadvustanud, millist kahju säärane etteheitev mentaliteet tegelikult külvab. Rääkimata sellest, milline sex-killer see on. Selle asemel, et kinnitada mehele, kui tubli ta on ning millist potentsiaali ta omab, minnakse tihti destruktiivse manipulatsiooni teed. Kui keegi on seda harjunud tegema, siis stop that shit ja vaata, kui kiiresti asjad hakkavad muutuma. Igas mehes on peidus looja ja viimase leveli lõpuboss. See on Sinu väljakutse, naine, kas suudad selle enda mehes välja tuua!

Räägime sellest, mis voodis võiks toimuda. Ma küll ei ole kellegi teise magamistoas olnud, kui ainult enda omas, aga mulle tundub, et paraku paljud naised ei müra voodis oma mehega, vaid hoopis enda kompleksidega keha suhtes. Fakk, mida meie ühiskond ja iluajakirjad on naisi uskuma pannud. Mees ei vaja voodis ideaalmõõtudega, botox-huultega bimbot, kelle spetsialiteediks on pornonäitlejannade häälitsuste matkimine ja no-matter-what nurga alt ideaalne välja nägemine. Mees tahab voodis olla naisega, kes laseb end vabaks, on kirglik ja veidi metsik, armastab end sellisena nagu ta on ja armatseb enda mehega like she means it. Naine, kui avastad endas sellise jumalanna, siis viid ka enda mehe sellistesse kõrgustesse, kus ta pole veel kunagi viibinud ja kui Sa seda suudad, pakub Su mees Sulle sellist armastust, kirge ja romantikat, mille kõrval “Titanic” ja “The Notebook” tunduvad nagu odavad telereklaamid.

 

JÄLGI MARGUSE TEGEMISI TEMA BLOGIST MIS TEGELIKULT LOEB?


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…