Tegemist on maailma kalleimate ilutoodetega, mille hindasid vaadates tekib külll imestus, et kas üldse keegi neid endale ostab ning miks sellist asja üldse tehakse?
Kanebo Sensai Collection, huulepulk, 55 €
Selle huulepulga valem on inspireeritud Jaapani Koishimaru siidist ning sisaldab paljusid komponente Kanebo super-hinnalisest kosmeetikasarjast. Siidine punane huulepulk sobib naisele, kelle jaoks punane huul on osa tema identiteedist mitte kellelegi, kes selle vastupidiselt koti põhja ära kaotaks.
Creme de la Mer 30 ml, 170 €
Selle kreemi originaalne, astronoomilise hinnaga purk, sisaldab endas patendeeritud “Miracle Broth-i”. Paljude kuulsuste lemmik lubab niisutada, regenereerida, rahustada, siluda ning koheselt naha särama panna. Sellise kreemi pealekandmisest saab justkui omamoodi kogemus, kuna tema müstiline 170 euro vääriline komponent tundub nagu määriks näole lausa kulda!

 

La Prairie Skin Caviar Concealer Foundation, 195 €
Jah, see jumestuskreem sisaldab tõesti kalamarja! Eksperdid on küll skeptilised kalamarja tõhususes vananemise vastu, kuid miljonid vannuvad, et see toode on seda väärt! La Prairie on täielik nahahooldus-meigisarja hübriid ning see pakend iseenesest juba kutsub toodet proovima.

 

Azature Black Diamond küünelakk, 250 000 €
Azature on tegelikult hoopis ehtebränd, kes otsustas maailma kalleima küünelakipudeliga turule tulla. See musta värvi küünelakk sisaldab endas mustasi teemante, millest ka hind. Samas müüb Azature küünelakki, kus on sees vaid üks must teemant, ka 25 euro eest?!?! Vahel ostavad inimesed asju vaid selle hullumeelse hinna pärast, mitte mingil muul põhjusel.

 

Guerlain Orchidée Impériale Treatment, 1500 €
See neljanädalane kuur (üks pudel nädala peale), lubab silmnähtavaid vananemisvastaseid tulemusi. Parimate tulemuste jaoks soovitab Guerlain seda kuuri kaks korda aastas teha. Kas tõesti trumpab imperiaalse orhidee ekstrakt
üle kõik kosmeetikud ja ilukirurgid, kes sama hinna eest sama tööd teevad?

Josie Maran Argan Oil, 95 €
Kuulsuste meikari Josie Maran-i Argan Oil ei vii sind küll pankrotti, kuid ta väärib oma tiitlit, kuna on 100% argaania õli võrreldes teiste sarnaste toodetega, mis tavaliselt sisaldavad kuni 90% silikooni ning 10% õli.

 

Cle de Peau Beaute Synactif Intensive Cream, 1000 € 
See kreem sisaldab endas retinooli ACE, rohelist teed ning E-vitamiini. Selliseid komponente leidub ka paljudes jaesarjades nagu Oil of Olay või L’Oreal Regenerist ning need on madala hinnaklassi parimad! Põhimõtteliselt on see toode täpselt sama, kuid hinda maksad vaid nime eest.

Jean Patou Joy Baccarat Pure Parfum, 1500 €
Joy Baccarat sisaldab endas lille ekstrakti, mis vaid kaks nädalat aastas Jean Patou enda aias õitseb. Igasse pudelisse läheb rohkem kui 10 000 seda erilist õit. Tuntud parfümeeriad segavad omavahel alati juba tuntud ja katsetatud aroome, midagi erilist nagu see siin, on väga raske leida. Spetsialistid ütlevad, et see armas lõhnapudel on igat senti väärt.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised