LUGEJAKIRI: Eesti naised, palun lõpetage see jube Prantsuse pediküüri tegemine!
Fotod: Shutterstock

Olen ise ilutegija ja väga kurb on mu meel, kui Eesti naised tulevad eriti just nüüd suvisel ajal pediküüri ja soovivad Prantsuse pediküüri. Ja suurem osa naisi arvavad, et see on endiselt populaarne ja ilus. Muidugi on mul hea meel, et naised pediküüris käivad ja oma jalgade eest hoolitsevad – kõige jubedam on, kui ilusate sandaalide sees on ära kulunud küünelakk ja hoolitsemata jalad. Aga palun – lõpetage see Prantsuse pediküüri tegemine!

Mitte ühelgi varbaküünel ei tohiks valget osa näha olla. See jätab mulje nagu küüned oleksid lõikamata! See pole ilus! Iga kord, kui kedagi selliste küüntega näen, siis kuulen mõttes, kuidas varbaküüned kõndides mööda põrandat kraabivad. Olgem ausad, naised – varbad ei ole just kõige ilusam kehaosa. Värvige need tagasihoidlikku ühte tooni ning tõmmake tähelepanu nendelt.

Sellel samal põhjusel – palun ärge kande sõrmuseid varvastel! Jätke need oma sõrmede jaoks, kuna sõrmed on pikad ja seetõttu sobivad neid kaunistama sõrmused.

shutterstock_2387887

Sellest minu jaoks isegi veel hullem on kivikesed varbaküüntel. No kallid naised, selline asi võiks küll keskkooli aega jääda!

shutterstock_267921593

Seega naised, Prantsuse pediküüri aeg on möödas – on aeg küünelaki eemaldajaga see maha võtta ja edasi liikuda! Prantsuse maniküür on lihtsalt nii eilne päev!

 

Teie ilutegija, kes soovib teile ainult head!

S.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised