Kuna ees on pidudehooaeg, mil kantakse tihti punast huulepulka, siis uurisime Eesti jumestajatelt, milline on nende lemmikhuulepulk ning mis nipid on neil varuks selleks, et punane huulepulk kaua peal püsiks ja laiali ei läheks. 

JENNI KORJUS

Minu absoluutne lemmik punaste huuletoonide seas on Beauty Bakerie’i kauapüsiv Lip Whip toonis Mon Cheri. Mati viimistlusega ning täielikult musikindel!
Kuna see on n-ö vedela huulepulga põhine, siis võib huult veidi kuivatada. Selleks kasutan mina järgmist nippi. Kõigepealt koorin huuled, kuna talviti kipuvad nad muutuma eriti kuivaks ning krobeliseks. Seejärel lisan huultele Bepanthen kreemi. Lasen sellel 30 minutit huultel mõjuda ning enne huulepulga lisamist eemaldan kreemi kas vatitiku või salvrätiga. Kuna see toode on väga intensiivse pigmendiga, siis ei ole ka vajadust eelnevalt pliiatsit kasutada. Küll aga tuleb olla ettevaatlik selle peale kandmisel, kuna seda ei saa väga lihtsalt eemaldada, kui midagi läheb sassi.

KSENIA LINJOVA

Minu totaalne lemmik punane huulepulk on Estee Lauder Pure Color Envy, toonis Lethal Red.
 
Minu nipp punase huulepulgaga on see, et kõigepealt panen huultele samat värvi huulepliiatsi. Ja mitte ainult ei tõmba sellega huulte piirjooned, vaid värvin ka seest huulepliiatsiga. Seejärel hajutan veidi pliiatsit ning alles nüüd kannan peale ka huulepulga. Kui soovid pehmemat tulemust, siis kanna huulepulk huultele näppudega, kui aga erksamat ja tugevamat efekti, siis pintsliga.

ELERY ARTUS

Seniks on lemmik punane huulepulk olnud Make-Up Studio Matte XOXO, klassikaline matt punane. Kuid kui saaksin valida üleüldiselt parima, siis Make- Up Studio nii-öelda suudlemiskindel punane huulepulk Durable Liquid Lipstiks klassikaline punane!
 

Kuna ma kasutan matti punast huulepulka, siis üldjuhul ei kipu see laiali minema. Pigem on see oht just niisutavate huulepulkade ja läigetega.  Kui kasutan niisutavamat huulepulka, siis kannan peale esimese kihi huulepulga, seejärel tupsutan läbipaistvat tolmpuudrit ning kannan veelkord huulepulka peale. Ja meigi lõpus eelistan kasutada meigifiksaatorit, mis omakorda kinnitab huulepulga. Samuti aitab kaasa huulepliiatsi kasutamine. Punase huulepulga puhul kasutan huulekontuuri korrigeerimisel veel meigikreemi Face It Cream, kuna punane huul peab olema väga korrktse kontuuriga.

HELENA FEOFANOV

Minu kõigi aegade lemmik on kindlasti Kat von D Everlasting Liquid Lipstick toonis Underage Red.

Eelistan vedelaid huulepulki traditsioonilistele just nende kauakestva tulemuse tõttu. Kat von D vedelad huulepulgad on imepehme tekstuuriga ja püsivad kaua ilma huuli kuivatamata, mida enamik kahjuks teevad. Lisaks on terve kollektsioon vegan&cruelty-free, mis on tänapäeva kosmeetikas minu jaoks äärmiselt oluline.

Kauapüsivaks tulemuseks tuleks kindlasti huuled eelnevalt ka huulepliiatsiga raamistada, nii väldid suu määrdumist ning muudad õhtu jooksul värskendamise palju lihtsamaks, sest värvida tuleb vaid “joonte seest”. Värvitud huule kinnitan tavaliselt kas translucent puudriga või pealislakiga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised