Kuldne kehahooldus rikkaliku argaaniaõliga The Body Shopilt

Maroko naised on kasutanud argaaniaõli oma ilurituaalides juba sajandeid, et turgutada ja toita nahka ning juukseid ning kaitsta neid karmide tuulte ja kõrvetava päikese eest.  Uues kollektsioonis sisalduv argaaniaõli hangitakse Ausa Kaubanduse programmi raames Edela- Marokost, Targanine Ühistust. Tegemist on piirkonnaga, kus kohalikel Berberi naistel on argaaniaõli tootmine üks väheseid rahateenimise võimalusi. The Body Shop Ausa Kaubanduse programm tagab naistele õiglase ja stabiilse sissetuleku, mis aitab parandada nende elustandardit.

Argaaniaõli  sisaldab rikkalikult rasvhappeid ja eeterlikke õlisid- sealhulgas omega-6 rasvhapet ja looduslikku E-vitamiini, mis annavad õlile sügavalt niisutavad ja nahka toitvad omadused.

Uus argaaniakollektsioon koosneb  9-st erinevast tootest, mille hulgast võib leida mitmeotstarbelise argaaniaõli ja unikaalse tahke õli, mida saab kasutada nii juuste kui ka keha turgutamiseks. Lisaks on valikus ka argaania pesugeel, luksuslik kehakoorija, ihupiim, kehavõi, huulepalsam, vannivaht ja massaažiseep. Kõik tooted sisaldavad argaaniaõli, mis muudab naha säravaks ja vastupandamatult pehmeks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised