NIPID isepruunistava kreemi valimiseks!

Oled otsustanud olla jumekas ja päevitunud, justkui saabuksid otse päikesereisilt? Siit leiad isepruunistava iluarsenali ABC ja nippe erinevate toodete nutikaks kasutamiseks.

Tekst: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Kindlasti oled tähele pannud, et maailm, kus me sinuga elame, muutub iga päevaga järjest VABAmaks: kofeiinivaba kohv, laktoosivaba tort, alkoholivaba vein … päikesevaba päevitus. Justnimelt viimane äratabki meis suuremat huvi siis, kui päris päikese all lesimine ning soojade rannailmade nautimine on võimalikud vaid kauges lõunariigis. Niisiis, kui õhukesed kleidid asenduvad soojade kampsunite, romantilised kübarad praktiliste mütside ja vallatud rihmikud vettpidavate saabastega – on õige aeg ka suvega harjumuspäraseks saanud päikesekaitse vahetada mõne isepruunistava toote vastu. Kreem, geel, õli, vaht või hoopiski sprei – mida võtta ja mida jätta? Vaatame koos üle.

Isepruunistav niisutaja või ihupiim

Üsna väikese dihüdroksüatsetooni(DHA) – ehk isepruunistavates toodetes leiduvate aktiivkomponentide – kontsentratsiooni tõttu sobib selline toode nahale järk-järgult jumekuse andmiseks.
Sobib: väga heleda naha omanikele, sest saavutatav tulemus ei jää kunagi liiga intensiivne ega jäta valgele nahale rante.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised