KRISTIINA VIRT KÄIS INDIAS: Otsisin seiklusi, kuid leidsin midagi palju enamat!
Tekst: Kristiina Virt
Fotod: Dmitry Knut
Kleidid: @dianaarno

Igavese armastuse sümbol ja ühtlasi ka seitsmes maailmaime Taj Mahal, suurlinna suminaga täidetud Mumbai, kuldse kõrbega Rajastan ning ainulaadse atmosfääriga jooga- ja turismipealinn Goa. Kuid kui imelised need kohad ka poleks, ei ole nende suursugusus ja valjult kõnelev arhitektuur ainsaks varaks, mis sel maal oma turvalisest elumullist välja rebinud eurooplasele pakkuda on.

Seikluste, inspiratsiooni ja sisemise rahu leidmise nimel põgenen ka sel aastal tsivilisatsiooni eest just sinna. Seljakott täis lühikesi pükse, maani ulatuvaid kleite ja varbavahe plätusid lennujaama poole kihutades olen seiklusteks rohkem kui 100% valmis. Öeldakse, et oma soovidega tuleb olla ettevaatlik. Ja nii mängiski suur seiklushimu minuga kurja nalja. Piletikontrolli läbides peatun lennukivärava ees ja hakkan puht viielise lapse eeskujulikkusega meenutama, mida oma kotti suure kiirusega toppisin. Ja ongi! Bikiinid olid listist puudu. Naera või nuta, aga kuu aega randa vaid kleidiga külastada ei ole sugugi mõnus perspektiiv! India inimesed ujuvad ju riietega – mis rannariideid ma sealt maalt leiaks?

Pisaraid tagasi hoides ja mõtetes roppsõnu tähestikulises järjekorras reastades, leian, et kogu puhkus on hetkega läbi kukkunud. Ja ka sisemine rahu, mida alguses nii väga leida soovisin, võib nüüd kasvõi kuradile sõita. Kuid igal probleemil on oma lahendus ja igal õppetunnil oma hind. Vahepeatus – Soome, põrutan lennujaamast välja ja hüppan taksosse. “Emergency! Get me to the nearest shopping center,” hüüan autojuhile. Hoides ühes käes esimesena silma hakanud bikiine ning teises oma pangakaarti, tunnen, et paanika on möödas, süda rahul ja puhkus võib alata.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…