Kogemused on need, mis tagavad edu, ja nagu järgnevast selgub, siis Stellal on neid nüüd kuhjaga.

Miks otsustasid Austraaliasse minna ja seal just kosmeetikuna töötada? Kui kerge või raske oli töökohta leida?

2012. aasta kevadel võtsin vastu otsuse minna aastaks Austraaliasse. Olles eelnevalt Eestis juba kosmeetikuna kaks aastat töötanud, tundsin siiski sisimas soovi pisut maailma avastada. Austraalia valisin seetõttu, et tegu on huvitava maaga, aga ka seepärast, et Sydneys olid ees ootamas juba tuttavad inimesed ja see tundus mulle turvalisena.

Esialgu reisisin päris palju mööda Austraaliat, ning enne veel, kui asusin tööle kosmeetikuna, pidin kolm kuud farmis apelsinikorjajana töötama, et tagada võimalus pikendada soovi korral oma viisat.

Sydneys tagasi olles tekkis endalegi üllatuseks mitmeid võimalusi töötada oma armastatud erialal kosmeetikuna. Esimese kuu töötasin kulmudisainerina ühes väikeses boutique-salongis, kuid see muutus üsna üskluiseks ja hing ihkas ikkagi kosmeetiku töö järele. Otsisin edasi ja õige pea tekkis võimalus minna tööle mainekasse kesklinna salongi SpaBar, kus töötasingi kuni Eestisse tagasitulekuni.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…