Eestisse on saabunud TONYMOLY  I’M Hand Cream kätekreemide seeria ning täiendust on saanud ka populaarne TONYMOLY CHOK CHOK GREEN TEA sari. 

Mugavas suuruses ja ahvatleva pakendiga I’M Hand Cream seeria kreemid pehmendavad nahka, ilma et jätaks naha kleepuma. Kätekreemid on saadaval nelja erineva lõhna ja ekstraktiga:  berry mix, yuija, shea butter ja avocado!

 

Tooted on saadaval TradeHouse ilukaubamajas ja veebipoes, ebeauty.ee.
Hind: 5,90€/30ml.

TONYMOLY CHOK CHOK GREEN TEA sari laienes ka  uute näonahka toitvate ja niisutavate toodetega.

TONYMOLY uued tooted hõlmavad nüüd ka silmakreemi, intensiivset näokreemi, näospreid ning puhastusvahtu. Lähemalt toodete hinna ning kirjelduse kohta:

TONYMOLY Chok Chok Green Tea Watery Eye Cream (26,90€ / 30ml) silmakreemi geelipõhine konsistents jätab naha niisutatuks pikemaks ajaks ning aitab vähendada kortusude teket ja turset. Toimeainete hulka kuuluvad adenosiin ja niatsiinamiid ühtlustavad naha tekstuuri ja lisavad nahale loomuliku sära.

TONYMOLY Chok Chok Green Tea Intense Cream (34,90€ / 60ml) näokreem sisaldab rikkalikke koostisosi, mis toidavad ja jätavad naha niisutatuks pikemaks ajaks. Fermenteeritud rohelise tee antioksüdantsed omadused niisutavad nahka tõhusalt ning sheavõi seob naha niiskust.

 

TONYMOLY Chok Chok Green Tea Ampoule Mist (16,90€ / 150ml) näosprei niisutab nahka, muutes selle märkimisväärselt pehmeks. Näosprei on rikastatud antioksüdantidega ja vähendab nahaärritust ning jätab nahale nähtamatu kaitsekihi.

TONYMOLY Chok Chok Green Tea Foam Cleanser (19€ / 150ml) näopuhastusvahu koostises olev glütserool aitab näonahka samaaegselt niisutada ning puhastada. Õrn vaht sobib ideaalselt igapäevaseks näo puhastamiseks.

TONYMOLY Chok Chok Green Tea No-Wash Cleansing Water (19,90€ / 300ml) puhastusvesi eemaldab näonahalt mustuse ning meigi ilma näonahka kuivatamata. Antioksüdantidega rikastatud ning nahka niisutav ja värskendav puhastusvesi aitab naha ette valmistada ja vastuvõtlikumaks muuta teistele nahahooldustoodetele. Puhastusvesi sisaldab rahustavat allantoiini, sidruniseemneõli, mis on tuntud oma antibakteriaalsete omaduste poolest ja roosipuuõli, mis rahustab ja muudab naha säravaks. Puhastusvesi on sobilik ka silmadelt ja huultelt meigi eemaldamiseks.

Tooted saadaval: Tradehouse ilukubamajas ja veebipoes ebeauty.ee

Instagram: @tonymolynordic

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised