KÕIKVÕIMSAD KULMUD: kindel viis näojoonte korrigeerimiseks

Soovid, et su nägu oleks veidike kõhnem? Või unistad hoopis väiksemast ninast? Nende kavalate kulmunippide abil oled oma ideaalile sammukese lähemal.

 

Sarnaselt moele, on pidevas muutumises ka kulmutrendid. Sellegipoolest jääb kõigutamatuks fakt, et see mis sobib ühele, võib teise näo sootuks ära rikkuda. Lähtudes täna ilumaastikul trendisuundi dikteerivast loomulikkusest, aitame sul leida endale enim sobiva kulmukuju.

EESMÄRK: SALEDAM NÄOOVAAL

Kui sinu nägu on ümar – unusta lühikesed kulmud. Kasvata või joonista kulmusaba võimalikult pikaks, et see ulatuks silma välisnurgast kaugemale. Jälgi, et kulmusaba lõpeks kõrgemal kui kulmujuur ning kaar ise oleks minimaalne. Selline kuju aitab luua põsesarnadega n-ö paralleelsed jooned, mis rõhutab näo luustikku ning muudab näo skulptuursemaks ja saledamaks.

EESMÄRK: PEHMENDADA TUGEVAT LÕUALUUD

Mitte mingil juhul ei tohiks sa kulmude kitkumisega üle pingutada – vastasel juhul muudavad peenikesed kulmud su näo alumise osa veelgi raskemaks. Ideaalis peaksid su kulmud olema sirged, paksud ja pikad. Sealjuures kulmusaba võiks olla pea sama paks kui kulmujuur. Inspiratsiooni hankimiseks võrdle näiteks Angelina Jolie kulme 10 aastat tagasi ja nüüd. Peenikese kulmukaarega näis näitleja lõualuu väga maskuliinne, kui ta aga kulmud moodsalt paksemaks kasvatas, muutus ka näoovaal visuaalselt pehmemaks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised