Fotod: Instagram

Üks inimene, kes aga kellel seda muret ei ole, on Kim Kardashian. Ja vaadates tema pilte, siis miks ta peakski muretsema oma jalgade pärast. Kui sa arvasid, et Kimi on lihtsalt õnnistatud ilusate seksikate karamellitooni jlgadega, siis tõenäoliselt on sul õigus, kuid tal on ka üks abivahend, mis tema jalad veelgi täiuslikumaks muudab. See toode muudab põhimõtteliselt ükskõik, millised jalad Kardashianite jalgadeks.

Kui Kim sel kuul Balmaini poe avapeoks valmistus, siis saatis ta snäppe sellest, kuidas ta end peoks valmis sättis. Ning meigilaua peal paistski silma see imetoode – Sally Hansen Airbrush Legs Lotion.

yy

 

 

tumblr_static_tumblr_static_filename_640

 

Kim on rääkinud sellest, kuidas ta seda toodet armastab, juna 2011. aastal: ” Sally Hansen Airbrush Legs Lotion on mu elupäästja. See katab suurepäraselt mu jalgadel oleva psoriaasi.” Tundub, et ta siiani jumaldab seda toodet. Ja pole ka ime – see muudab jalad hetkega kauniteks.

ee

Põhimõtteliselt on tegemist jalgade meigiga, mis lubab katta veenid, naha ebatasasused ja muud puudused. Ka laiali minemist ei pea kartma – toode on veekindel ja ei määri.

 

qq

 

w

 

qw

 

 

Palun mulle 10 tuubi seda!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…