Imeline on olla naine! Just, võtke hetk ja mõelge sõnale “naine” …

Tänapäeval kipub kahjuks tihti ununema, mida see tegelikult tähendab. Justkui naine olla ei oleks enam uhkuse asi. Nõrgem kui mees, kodusem kui mees, viisakam kui mees, ihaldusväärsem liik kui mees jne.

Aga nii ongi, naised, sellisena me olemegi ju loodud ja peamegi olema. Mitte lakkamatult pürgima meeste maailma. Kui kaks naist või kaks meest saaksid omavahel lapsi, siis tuleks kõne alla võrdõiguslikkus. Kuid juba looduse poolt on see loodud teisiti. Mehed on ratsionaalsemad, füüsiliselt tugevamad. Ja kuna see nii on, ei tähenda see, et naised kehvemad oleksid. Lihtsalt nad on teistsuguste omadustega, naistel on tugevamad teised omadused. Leidke omad tugevused ja tehke panused spordiennustustele !

Maailmas on asi väga hulluks läinud. Näiteks Rootsis ei julge mehed naistele istet pakkuda, ust avada jms. Sest naised oleksid siis justkui alavääristatud. Naised vaatavad pika pilguga, kui mõni mees julgeks mõne viisaka ja ilusa žesti teha, olgu selleks kasvõi ukse avamine või koha pakkumine ühistranspordis.

Naised, rahunege! Ärge pürgige meeste maailma. Te ei saa mitte kunagi sinna. Ja ei peagi saama. Olge naised ja oma trumpidega. Sest nii te olete sündinud ja nii on looduse poolt ette nähtud.

Kui soovite ajada taga võimu ja võrdsust meestega, siis kasutage selleks teile looduse poolt antud nippe.

Naised on empaatilised, emotsionaalsed, ilu etalonid jne. Kasutage seda! Vaadake kasvõi ajaloost. Kõik sõjad on alanud ikka naiste pärast. Kuid milliste naiste? Kas nende, kes on ennast unarusse jätnud ja tahavad olla sama “tublid ja edukad” kui mehed? Ega ikka küll mitte. Naised on juba ajaloost kasutanud oma sensuaalsust, tarka ilu ja oma nõrgema liigi tunnuseid enda kasuks.

Igale mehele meeldib aidata naist, vaadata naist jms. Jah, kallid kavalad ja targad naised, siis ongi võimalik alustada kasvõi sõdasid teie pärast.

Teate ju küll ütlust, et mees on pea ja naine on kael, mis seda keerab.

Palun naised, olge siis see kael, keerake seda, kui soovite saavutada tohutut võrdõiguslikkust. Kuid ärge palun püüdke kättesaamatut ehk olla meestega samal tasemel! Te ei saa seda mitte kunagi olla, sest teid juhivad emotsioonid! Olge naised ja saavutategi kõik, mida elus soovite.

Naiseks olemise juurde käivadki enda eest hoolitsemine, kasvõi lihtsamast lihtsam asi, nutikalt ja ilusti riietumine, kerge igapäevane make-up, lihtsamad tervislikud protseduurid. Ka sellega ei ole vaja hulluks minna. Elame ju ühe korra. Leidke protseduur, mis on teile – lõõgastuse, kerge treeningu ja tervist tõstva omadustega. Ei ole vaja hulluks minna protseduuridega ilu tagaajamisel.

Just sellepärast, et mulle meeldib olla naine, aga mitte naine, kes veedaks lakkamatult oma päevad treeningsaalides ja ühest kohast teise joostes, siis avastasin ma enda jaoks rullmassaaži masinad.

ma olen ettevõtja ja ema, kuid samas soovin olla ka naine. Beautiful Me kehasalongid lõin ma just selliselt, et saaksin endale ühest kohast nii lõõgastuse, privaatse hetke endale, treeningu, massaaži kui ka oma tervist turgutada. Et ma oleksin targalt ilus naine, kes kasutab nutikalt enda tugevaid külgi elus edukas olemiseks ja elu nautimiseks.

Iluguru toetaja ja austaja olen ma mõlema käega ja iga kell, sest nemad ajavad samuti just õiget asja. Nad aitavad nutikalt ja abistavad naisel olla naine.

Ma tänan tohutult, et keegi hoiab seda naiselikku poolt elus. Aitäh Iluguru, teiega sama mõttekäigu jagamine on suur au!

Naised, olge naised ja ärge tegelege tohutu “võrdõiguslikkuse” tagaajamisega, kasutage parem oma trumpe ja olete hoopis edukamad, tervemad ja tublimad 🙂 Elame vaid korra !

Kee Abel


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised