Kauaoodatud kulmu- ja ripsmehooldusbränd REVITALASH jõudis Eestisse!

Ülemaailmselt tuntud RevitaLash esitles oma ripsme- ja kulmuhooldustooteid Hilton Park Tallinn hotellis.

Ühendriikidest pärit ja mitmeid auhindu võitnud bränd, mille töötas välja silmaarst dr Michel Brinkenhoff, on iluarmastajatele ja –ekspertidele ammu tuntud ning nüüd ka saadaval mitmetes ilusalongides ja spaades üle Eesti.

RevitaLash Cosmetics rõhutab loomulikku ilu, kasutades kvaliteetset patenteeritud BioPeptin Complex® tehnoloogiat, mõjuvõimsaid peptiide ja vananemisvastaseid antioksüdante.

Eesti Tippmodelli võitja Kätlin Hallik räägib oma kogemusest: Modellina meigitakse mind igapäevaselt ning see mõjub muidugi nahale ja ripsmetele halvasti. Mõnda aega tagasi palus RevitaLash mul nende tooteid proovida ja praegu saan öelda, et juba 3 nädala möödudes tunnen ja näen, et mu ripsmed on paksemad ning kulmugeel toimis koheselt“. Kätlin tunnistas ka, et ta ei jõua juba oodata 3 nädala pärast lubatavaid lõpptulemusi. „Jagan tulemusi kindlasti oma Instagrami sõpradega, nii et hakka mind järgima @BallamOfficial“.

Ka iluguru Beatrice jaoks ei ole antud hooldustooted võõrad: „Kasutan meiki palju, kuid minu jaoks on loomulik ilu oluline. Hakkasin hiljuti RevitaLash’i katsetama ning jagan oma arvamust sotsiaalmeedias mõne nädala pärast. Eks näeme, kas RevitaLash täidab oma kaunite ripsmete lubadust“.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised