KAANELUGU: suure südamega 
LIIS LEMSALU

Kui elu viskab Liisi teele uue katsumuse, võime olla kindlad, et ta üllatab meid varsti taas. Laskmata ajal endale jalgu jääda, planeerib Liis juba lähitulevikku.

Tekst: Kristiina Virt
Fotod: Dmitry Knut
Valgustus: Jevgeni Bõstrov
Meik: Ksenia Linjova
Juuksed: Elen Azizyan / Make Your I.D.
Stiil: Kristiina Virt, Dmitry Knut

Tagasihoidlikust jalkaplikast on võrsunud suurte annetega naine, kes julgeb riskida, võtta vastutust ega anna raskuste ees kunagi alla! Öeldakse, et andekas inimene on tubli kõiges ning oleme kindlad, et see väide käib just Liisi kohta. Veetsime temaga toreda lõuna, et vahetada muljeid ja ilunippe, koguda inspiratsiooni ning uurida, milline näeb üks multi-tasking’uga sina peal oleva naise elu väljaspool kaameraobjektiivi.

Kumb sind rohkem inspireerib, kas valu või rõõm?

Rääkides loomingust ja vaadates teisi artiste, pean tunnistama, et mulle on alati väga meeldinud see, mis on tulnud nende suust ja näppude alt nimelt nendel valusamatel hetkedel, kui nad on kurvad ja melanhoolsed. Kuidas saavad nii vastuolulised asjad üldse juhtuda? Et kurbus võib olla nii ilus ja kunstiline, kui seda õigesti vormistada! Mõistan, et võlgnen saatusele tänu, et see minule nii palju rõõmsaid hetki kingib ja negatiivsete emotsioonide eest säästab. Seega õnneks leian fortuuna tahtest lähtuvalt inspiratsiooni rõõmuhetkedest.

Su elu on tõesti väga värviline, kas jõuad vahepeal ka puhata ning kuidas maandad stressi?

Ma arvan, et kõige kergem viis pingete leevendamiseks on teha trenni. Sport, liikumine või mediteerimine – kõik sobib! Peaasi, et võtadki korraks selle aja maha ja lihtsalt hingad.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…