10 ILUNIPPI, mida jaapanlannadelt õppida!

Kuidas näha 30ne aastaselt välja justkui oleksid 17 ning 60selt – nagu 35? Aasia kosmeetikud teavad, et vastus peitub õiges hoolduses.

3. Jälgi, kuidas nahk ühele või teisele kreemile, seerumile või toonikule reageerib – kui tundub, et uus ilutoode on „okei” – vaheta see välja. Sa vajad ainult „wow” efektiga ilutoojaid. Ära kasuta kogu aeg samu tooteid – sina ju muutud aastatega ning samuti teeb ka nahk ja selle vajadused.

4. Käed on nahahoolduse tähtsaimaks instrumendiks. Ka need vajavad pidevat hoolt ja niisutust. Võrdleme neid näiteks vana žiletiteraga: selle asemel, et nahka siledaks ja pehmeks muuta, kipub see seda kriimustama ja ärritama. Seega ka käed ja nende nooruslikkus on oluline faktor näo nooruse säilitamisel.

5. Puhastamine ja niisutamine on Akemi Yamaguchi sõnul üliolulised. Lihtsalt meigi mõne vahendiga maha hõõrumine ei lähe arvesse. Vali õrnatoimelisi tooteid, õpi selgeks näomassaaži põhivõtted ja rakenda neid mistahes kosmeetiliste vahendite kasutamisel. Suurepärast mõju avaldavad näonahale ka kontrastsed kompressid ja veemassaaž.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised