Iluteemant 2020: Need andekad meigikunstnikud hindavad parimaid dekoratiivkosmeetikatooteid!

 

Anna Murulauk
Meigikunstnik 

 

Anna on jumestajana tegutsenud enam, kui 10 aastat, juuksurina 5 aastat.  Anna hindab kõrgelt haridust, mistõttu on läbinud kursusi nii Eesti kui välismaiste jumestuskunstnike ja juuksestilistide käe all, omades seejuures muljetavaldavat kogemust backstage’s. Meigikunstnikuna seab ta esikohale kvaliteetse näohoolduse, kuid armastab oma töös raamidest väljaspoole mõelda. Töötades modellide ja moefotograafidega ei sea ta endale piire ning armastab  katsetada võimalikult loomingulisi jumestusstiile. 


Grete Lill

Meigikunstnik 


Grete Lill on vabakutseline jumestaja  ning grimmeerija. Oma 7-aastase meigikunstnikukarjääri jooksul on tal au olnud kaasa lüüa väga paljudes suuremahulistes tele- ja filmiprojektides, millest tuntuimad on Eesti Laul,  Eesti Otsib Superstaari, Eesti Muusikakarikas, Eesti Muusikaauhinnad ning telesaade Ringvaade. Grete jumestust saab näha ka kodumaistes suurfilmides nagu “Tõde ja Õigus”, “Klassikokkutulek”, “Päevad, mis ajasid segadusse”, “1944”, “Vehkleja”, “Nullpunkt”  jpt.

Meigitoodete valimisel on töö iseloomust lähtuvalt Grete jaoks oluline eelkõige toote püsivus, katvus ja kindlasti ka koostis. 

 

Eliise Timusk
Meigikunstnik 

 

Eliise huvi meigimaailma vastu algas juba 12 aastaselt ning tänaseks on ta meigikunstnikuna töötanud 10 aastat. Ta jälgib huviga meigitrendide arengut ning proovib nendega sammu pidada. Eliise usub, et silmad on inimese hinge peegel, mistõttu meeldib talle just silmameigile suuremat rõhku panna. Eliise meigistuudio saab veebruaris 5. aastaseks.

 

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised