KATRIN TÄHT

Hair by Katrin Täht
Juuksur, koolitaja

Katrin on juuksurina töötanud 6 aastat ning saavutanud selle aja jooksul erialaselt hea tuntuse.  Katrin oli ka 2019 aastal  maailmakuulsa stilisti Guy Tangi loodud värvibrändi mydentity koolitaja, 2018. aastal tõi ta aga Eestisse maailma ühe paremini tuntud koolitaja Alen Mujagicu, mis peeti täismajale. Täna on Katrin erinevate värvitehnikate koolitaja, kolorist ja juuksur. Ta hindab juuksetoodete puhul eelkõige kvaliteeti ja rõhutab, kui oluline on sealjuures õige kodune hooldus, mis hoiab juukseid tervena ning juuksevärvi värskena. Katrini jaoks on oluline saavutada võimalikult väheste vahenditega maksimumtulemus, sest juuksed on ju naise kroon!

MARLEEN PÄRKMA
Wavebar
Juhataja, kolorist

Marleen on ilusalongi Wavebar asutaja ning kolorist ja juukseaksessuaaride brändi Hella Hair looja. Marleen on juuksetoodete suhtes alati väga nõudlik ning soengu stiliseerimisel väldib selliseid tooteid, mida juukseid katsudes tunda on. Juuksehooldustoodete valimisel peab Marleen eriti oluliseks soovitud eesmärgi saavutamist ning toodete sobivust konkreetse juuksetüübiga. Lisaks on tema jaoks väga oluline, kuidas toode lõhnab. 


MERIKE AIFA

Big Apple Salong
Juuksur, koolitaja 

Merike on populaarse juuksurisalongi Big Apple asutaja ja juuksur. Merikesele meeldivad väljakutsed, mistõttu ei heiduta teda ka kõige keerukamad värvimislahendused, lõikused ja soengusseseadmised. Merike on oma oskusi lihvinud tippkoolitustel üle maailma – näiteks on ta läbinud Jennifer Lopezi ja Kim Kardashiani ihujuuksuri Chris Appleton’i masterclassi New Yorgis. Kõige sügavama mulje on jätnud 5-päevane Vladimir Sharbashevi koolitus Barcelonas.

Ilutoodetes hindab Merike kergust ja lihtsust, kuid tooted peaks olema piisavalt efektiivsed, mis kiire elutempoga sobiksid. Merike jumaldab oma tööd soovib pakkuda kliendile eelkõige positiivset emotsiooni, sest klient peab tundma juuksuritoolis alati oodatuna!

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised