Ilust ja meiginippidest Itaalia tipp-jumestaja Francesca Stefaniga

Jõulu eel ootame kõik imesid ning otsime võlunippe, millega meiki laitmatuks muuta. Vastuste leidmiseks pöördusime otse eksperdi poole!

Tekst: Kristiina Virt
Fotol Francesca Stefani

Kohtusime Collistari esindusjumestaja Francesca Stefaniga ühel vihmasel argipäeval, et üheskoos nautida hommikukohvi, vestelda iluteemadel ning uurida välja, milliste võtetega end eesolevateks pidudeks lille lüüa, et ei peaks liiga palju pingutama, kuid samas olla mõnusalt trendikas ja värske. Loomulikult nägin sel tähtsal päeval omagi meigiga tavapärasest pisut rohkem vaeva ja sundisin isegi taltsutamatud kiharad peegli ees seistes oma soovidele alluma (mis pole minu puhul sugugi lihtne ettevõtmine!). Ees oli ju kohtumine Itaalia tipp-jumestajaga!

Kohvikusse sisse tormates avastasin, et huuled jäid täiesti värvimata (millele ma küll mõtlesin enne Punaste Huulepulkade ametlikust kuningriigist saabunud jumestajaga kohtumist?) ning soeng tuule ja vihma „käte all” korralikult sasitud. Francesca aga säras lauas kui punase vaiba staar – perfektse täpsusega maalitud lainerijoon, laitmatu meigipõhi ja ideaalselt siledad juuksed. „Kas ilu on tal tõesti veres ning meie ilmaoludele ei allu see absoluutselt?” tabasin end mõttelt.

Tõepoolest on see väikeses Itaalia külas võrsunud kaunitar olnud iluga ümbritsetud juba lapsest saadik, sest joonistamine on olnud tema suurimaks kireks juba siis. Kuigi mõiste „mood” ei tulnud tema kodukandis kõne allagi, tundis ta suurimat huvi kõikvõimalike trendide ning eeskätt muidugi värvide vastu.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…