Neid vigu tuleb näonaha hoolduses vältida!

Me kõik oleme nahahoolduse reeglite vastu kunagi eksinud. Trahvina ilmuvad näole soovimatud vistrikud ja kortsud ning kannatajaks saab jume. Tuletame meelde, mis on näohoolduse A, B ja C.

Allikas: Allure
Foto: Shutterstock
  • Naha puhastamine on näohoolduse tähtsaim etapp. Kuigi just see reegel peaks igal naisel ka une pealt selge olema, eksitakse selle vastu kõige enam. Näiteks kantakse enne magamaminekut näole kreemi või õli ning selle asemel, et hommikut näopuhastamisest alustada – kantakse otse öö jooksul nahale kogunenud rasukihile ja kreemijääkidele peale värske meigikiht. Tuleb tuttav ette? Pea meeles, et rasu- ja higinäärmed töötavad ka öösel ning unustades näonahka enne meikimist puhastada, keerad oma nahal sõna otseses mõttes hapnikukraanid kinni. Tulemuseks on hallikas, tuhm nahk ja see pole kindlasti see efekt, mida ootad!

 

  • Niisutamine olgu omal kohal! Naha kreemitamisega võiks alustada juba 20ndast eluaastast ja teha seda ringjate, masseerivate liigutustega. Lisaks tuleb nahka niisutada ka seestpoolt – loomulikult peame silmis piisavas koguses vee joomist!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised