ILUNIPID TUGEVALE SOOLE! Su mees peab seda lugema!

Arvad, et ainult naiste jaoks on tähtis hea välja näha? Eksid, sest tegelikult tahavad ilusad olla KÕIK. Mehed, siin on mõned ilunipid teile!

Tekst: Keit Laisaar
Foto: Shutterstock

Ära karda kasutada peitekreemi. See ei ole nagu sa kasutaksid huulepulka või lauvärvi. Kõigil on aeg-ajalt punnid näos ja nende meigiga peitmine on täiesti normaalne.

Kasuta näokreemi igapäevaselt – hommikuti ja õhtuti. Kortsud tekivad nii naistel kui ka meestel. Seega on oluline vananeva näonaha eest hoolt kanda.

Näo puhastamiseks ja pesemiseks kasuta spetsiaalselt näole mõeldud vahendeid selle asemel, et pesta oma nägu dušigeeli või seebiga, millega kogu keha pesed. Nii näeb su nahk parem välja ja ei teki ka nii palju nahaärritusi.

Kotid silmade all näitavad, et sa pole end korralikult välja puhanud. Püüa iga päev vähemalt kaheksa tundi magada. Nii näed hommikuti värske ja puhanud välja.

Ükskulmud ei ole naiste jaoks atraktiivsed. Kitku kulme regulaarselt. Hooldatud kulmud annavad näole nii palju juurde. Samuti ei ole just kõige ilusam vaatepilt ninakarvad. Trimmi ka neid regulaarselt. Ja kui sa juba trimmima hakkad, siis vaata ka kõrvakarvad üle.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised