Mida põnevat ootab sind uue ILUGURU kaante vahel?

Iluguru värskest talvenumbrist räägib ajakirja peatoimetaja Kristiina Virt.

Kas ootad talve pikisilmi või eelistad lumehanges püherdumisele päikesekuumal liival peesitamist? Valid õhtu hubase mandariinihõngu ja küünlasära saatel või kirjus seltskonnas litrite sädelusega täidetud öö? Ma pole kunagi olnud talveinimene, kuid hõrgud jõululõhnad ja pidustustega kaasaskäiv kingituste otsimine ning pakkimine võtab mu põlvist nõrgaks ja sunnib seda aega taga igatsema. Sama palavalt armastab kingitusi teha ka meie kaanestaar –„Merivälja” põnevussarjast tuntud Lauli Otsar, kelle perekonnatavade hulka kuulub ka korralik jõulukontsert, mille käigus kõik vanaema juures tähistajad pakke lunastades jõuluvanale salmi loevad või mõne pillimänguga üllatavad. Saa temaga lähemalt tuttavaks leheküljel 42.

Pidustusehooaega juhatab säravalt sisse ka käesoleva ajakirjanumbri vahel olev meigieri, kus tutvustame sulle musisuud põletavaid trendi-huulepulkasid, räägime, kuidas teha meiki, mis näeb laitmatu välja nii peol kui ka sellest jäädvustatud fotodel, selgitame lahti, kuidas pilk kunstripsmete abil väljendusrikkamaks muuta ning proovime omal nahal järele, mida tähendab Kardashianite poolt kultuslikuks kantud soft glam meik (vaata lk 77–98).

Täiuslikuks ei sünnita – täiuslikuks saadakse. Vähemalt nii uskus meile südantliigutava loo rääkinud Marika, kes ideaalset keha jahtides endalegi märkamatult rinnasuurendusoperatsioonidega liiale läks. Siiski leidis tugevat depressiooni üle elanud naine endas jõu taas pea püsti eluga edasi minna, kuni mõned kuud tagasi oma viimase operatsiooni ette võttis. Ja rinnad taas väiksemaks muutis. Loe tema lugu lk 116.

Kuhjaga inspiratsiooni, toimivad iluretseptid ning nipid, mida just praegu vajad, ootavad sind Iluguru talvenumbri lehekülgedel.

Põnevat lugemist ja rahulikku talveaega soovides,
Kristiina Virt
ajakirja peatoimetaja

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…